Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Nie,nie o sprzedaniu niema mowy,narazie są plany co by tu zmienic,ale coś ostatnio pomysłów mi brak,a wydechy już mam spowrotem oryginalne bo troche sie oduczyłem od hałasu i te nowe sa dla mnie troche za głośne :biggrin:

Pewnie znajdziesz jakiś sposób na ujarzmienie ich:), jeszcze sporo osprzętu rizomy masz do pozakładania:), rozumiem, że tym razem modyfikacje pójdą w inną stronę niż przy poprzednim KODO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje mają byc podobne,przynajmniej dodatki wizualne ale będzie utrzymany w czarnym z matem i mysle nad jakimiś delikatnymi czerwonymi akcentami,jakbym wygrał w totka to odrazu bym założył akrapy i solo siedzenie,do tego małą owiewke na przód,komplet crash padów i byłbym spełniony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwośc montażu db kilera jest bo wydech jest w całości rozkręcany,cztery imbusiki i już tylnej pokrywki niema i można coś zamontowac,właśnie nad tym mysle,a jak ten plan nie wypali to przerabiam te końcówki i nakładam je na oryginalne wydechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Modyfikacje mają byc podobne,przynajmniej dodatki wizualne ale będzie utrzymany w czarnym z matem i mysle nad jakimiś delikatnymi czerwonymi akcentami,jakbym wygrał w totka to odrazu bym założył akrapy i solo siedzenie,do tego małą owiewke na przód,komplet crash padów i byłbym spełniony :biggrin:

by założyć tę małą owiewkę to za wygraną kasę musiałbyś chyba kupić drugi moto z taką owiewką bo o ile szybkę jeszcze da się znaleźć o tyle ze stelażami jest bardzo ciężko.. Ja szukam tego od początku roku i póki co udało mi się kupić jeden na aledrogo ale jeszcze jednego mi brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Modyfikacje mają byc podobne,przynajmniej dodatki wizualne ale będzie utrzymany w czarnym z matem i mysle nad jakimiś delikatnymi czerwonymi akcentami,jakbym wygrał w totka to odrazu bym założył akrapy i solo siedzenie,do tego małą owiewke na przód,komplet crash padów i byłbym spełniony :biggrin:

by założyć tę małą owiewkę to za wygraną kasę musiałbyś chyba kupić drugi moto z taką owiewką bo o ile szybkę jeszcze da się znaleźć o tyle ze stelażami jest bardzo ciężko.. Ja szukam tego od początku roku i póki co udało mi się kupić jeden na aledrogo ale jeszcze jednego mi brakuje :(

 

Panowie, czy ten stelaż było by ciężko dorobić? wizualnie wydaje się to bardzo prosta konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ten stelaż było by ciężko dorobić? wizualnie wydaje się to bardzo prosta konstrukcja

ten co jest schowany za lampą nie ma problemu

ten drugi złożony z dwóch części widocznych już na zewnątrz motocykla jakoś tak chciałbym mieć oryginalne by nie psuły efektu. No chyba, że ktoś zna jakiegoś magika co ładnie by je dorobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to dorobic,niemcy dorabiają i mają na ebay,u nas na serwisach kosztuje coś ok 360zł ale brak na magazynach,owiewka cene też ma jakby ze złota była 555zł

W takim razie wychodzę na niewdzięcznika, moja mała czarna owiewka leży gdzieś w garażowych pieleszach, a przykręconą mam wyższą turystyczną.

Co do dorobienia zewnętrznych uchwytów podpytam moich szpeniówczy dadzą radę zrobić to w sposób, który nie będzie szpecił KODO, byłoby to i dla mnie dobre rozwiązanie, do zmiany szyby w zależności od rodzaju traski wystarczyłoby 4 śrubki odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...