Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na motobazar sie nie wybieram ale melduje,że zakończyłem prace nad przerobieniem wydechów,nie pytajcie ile roboty i kasy to wyszło,Edek z Edhausta też mi pomagał i jak narazie efekt wizualny jest całkiem zamierzony,dżwięk jest jeszcze troche zbyt niegrzeczny bo sieje popłoch na mieście i to niemały,dlatego musze je troche wyciszyc bo z wiekiem staje sie coraz bardziej wyciszony :biggrin: Wieczorem wstawie fotki.



Więc zapodaje fotki z produkcji wydechów

http://bikepics.com/members/maciej82/10bulldog/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś z Was? Ja będę już od piątku :) (przepraszam za rozmiar plakatu ale za cholerę nie wiem jak wstawiać tu zdjęcia)plakat_kolstejn.jpg

Z lenistwa zapytam, bo jakoś nie mogę dopatrzeć w jakim mieście to jest??

 

Niestety na motobazar sie nie wybieram ale melduje,że zakończyłem prace nad przerobieniem wydechów,nie pytajcie ile roboty i kasy to wyszło,Edek z Edhausta też mi pomagał i jak narazie efekt wizualny jest całkiem zamierzony,dżwięk jest jeszcze troche zbyt niegrzeczny bo sieje popłoch na mieście i to niemały,dlatego musze je troche wyciszyc bo z wiekiem staje sie coraz bardziej wyciszony :biggrin: Wieczorem wstawie fotki.

 

Więc zapodaje fotki z produkcji wydechów

http://bikepics.com/members/maciej82/10bulldog/

Maciej, skądyś znam te kształty:) DOBRA ROBOTA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kształty te same,ale musze przyznac,że RP12 jest o niebo łatwiejsze jeśli chodzi o przerobienie wydechów niż RP18,ile ja sie musiałem nawalczyc,szok :banghead:

Grunt, że się udało i że efekt jak na załączonych obrazkach widać został osiągnięty!

Obyś za kilka miesięcy nie wpadł na pomysł sprzedawania KODO, choć na poprzednią decyzję sprzedaży ja osobiście nie mogę narzekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie o sprzedaniu niema mowy,narazie są plany co by tu zmienic,ale coś ostatnio pomysłów mi brak,a wydechy już mam spowrotem oryginalne bo troche sie oduczyłem od hałasu i te nowe sa dla mnie troche za głośne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...