Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

No pierwsze co pomyślałem to gówniny aku po dłuzszym lataniu sie doładowuje i nie ma problemu a po przerwie niedomaga poprostu. Zastanawiam sie jeszcze czy temperatura nie ma tu nic do gadania ponieważ brakuje mi tej srebrnej folii w której pownien byc schowany aku, a nigdzie nie moge jej znaleźć i chyba zamówie ją w Jamasze pewnie sprzedają ją prawie darmo :cool: Jeśli chodzi o alarm nie wiem czy samo wyjęcie bezpiecznika go rozłączy czy jest powiązany z imo i nie bedzie jakiś jaj przy odpalaniu?Patrząc na schemat podłaczenia taka opcja istnieje ale nie wiem czy tak został podłączony. Przed MT miałem R1 z alarmem ale zero problemów z wysysaniem energi przez to ustrojstwo i nie chce wywalać kasy na nowe aku jeśli nie ono jest przyczyną. Przy odpalaniu miernik na aku wskazuje 10-10,5 V i nie ma problemów z zakreceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zestawienie, jeździłem GSX-em, BKing-em, XJR-ą, Kawy nie wypróbowałem, największe wrażenie (oczywiście oprócz posiadanego KODO) zostawiła na mnie XJR-a. Wyglądała i jechała. Piękny BIKE. LwG.

Podzielam zdanie Kolegi:) przez 9 lat jeździłem xjr 1300, bardzo zacny moto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdże głównie z kumplem na XJR 1300 i podzielam zdanie kolegów,moto ekstra ale ja wole silniki V :biggrin:

dlatego w moim garażu pojawił się KODO! H-D nie do jazdy, a xjr zajebjaszcza ale nie V, teraz mam dokładnie to czego potrzebowałem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego w moim garażu pojawił się KODO! H-D nie do jazdy, a xjr zajebjaszcza ale nie V, teraz mam dokładnie to czego potrzebowałem!!

 

Znam to po wielu różnych motocyklach znalazłem swój ideał i teraz jestem spełniony w tej dziedzinie :biggrin: Moja kobita jest troche zazdrosna ale chyba boi sie kazac mi wybierac :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozebrałem wczoraj stelaż od wentylatora pod siedzeniem na którym trzymał się stelaż od kufra.

I całe szczęście bo stelaż już był urwany z jednej strony, niewiele brakowało.

Wszystkim, którzy na tym patencie mają zamontoeany tylny kufer proponuję sprawdzić! dziś oddaję stelaż do spawania i wzmocnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozebrałem wczoraj stelaż od wentylatora pod siedzeniem na którym trzymał się stelaż od kufra.

I całe szczęście bo stelaż już był urwany z jednej strony, niewiele brakowało.

Wszystkim, którzy na tym patencie mają zamontoeany tylny kufer proponuję sprawdzić! dziś oddaję stelaż do spawania i wzmocnienia

 

Typowy problem w MT. Ten stelaż od wentylatora służy do mocowania... wentylatora. Dodatkowe obciążenie i zwykle pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Nie wytrzymałem więc piszę, od zakupu KODO zrobiłem dopiero trzy tysie po asfalcie, gęba mi nadal się śmieje i banan na ryju. Otóż pozytywne zaskoczenie na temat spalania to: stała prędkość 120 - 130 (wyprzedzanie 160) trasa na Mazury z wiadrami, trampkami i paroma 600 -tkami - dupsko w ogóle nie boli po przebiegu 600 km, zajefajne wrażenia, spalanie to 5,4l lub 5,7l. Postoje na żarcie przy restauracjach, tylko do KODO ludzie podchodzą i oglądają, a koledzy tylko mogą pozazdrościć, wokół kilka kredensów i Hayabus, ale nie, to do KODO podchodzą faceci z laskami, niezły ubaw. A więc tylko tyle, pozdrawiam wszystkich właścicieli MT-ków. LwG. :) :biggrin:



Aha zapomniałem o najlepszym, sporo "ciekawskich"osób oczywiście pyta się: Panie, a ile to ma pojemności? Więc mówię: 1700, a oni: NIEEEEE, Niemożliwe, 1700??? o kurcze ale to musi jechać, ale ten wyraz zdziwienia na twarzy pytającego zawsze jest najlepszy, nie do kupienia i podrobienia. Jestem dumny, że posiadam to cudo. Jeszcze raz pozdrawiam z Puszczy Białowieskiej pełnej komarów i żubrów. LwG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...