Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Co do MOTULA kumpel też testował go w swoim MTeku i też sprzęgło ślizgało,przeszedł na BEL-RAY i było igła.Ja na V-TWINie zrobiłem 20tys i absolutnie nic sie nie działo.

 

więc jednak coś jest na rzeczy ... już się bałem o swoje zdrowie psychiczne :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pochłonąłem informacje i powtórzę pytanie kolegi z góry :rolleyes: Jak przerobiłeś air boxa , na czym polega na przeróbka ? czy nie czasem o nawiercenie dodatkowych otworów w pokrywce od filtra ? Znalazłem coś takiego http://www.vereindeu...ryamahamt01.pdf

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko :gdzie w naszych szacownych sprzętach jest zbiornik oleju-nie mówię o misce,do której wlewamy olej i może przy okazji jak sprawdzać poziom oleju,bo coś mi jego jest ciągle mało na bagnecie?

tak gdzie lejesz to jest własnie zbiornik olejowy dlatego czasami gmola zakładają a co do stanu to mtek ma suchą miskę olejową więc trzeba poczekac jak spłynie olej i wtedy luknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem , znowu mam pytanie , czy jak wykrecacie swiece z pieca to sciagacie zbiornik , airbox i te blache co laczy obie polowki ramy ze soba ?? Bo ja inaczej chyba nie podejde jak wlasnie wywalajac te rzeczy .

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik trzeba wyjąć lub odchylić. Ja zdejmowałem. Airbox - nie pamiętam, ale chyba też trzeba go zdemontować (robiłem to w zeszłym roku). "Blachy" łączącej ramy nie trzeba zdejmować. Tyle, że bardzo się namęczyłem z wykorzystaniem kilku kluczy, w tym płaskiego, który zakładałem na klucz do świec. Generalnie to wymiana świec w MT to jest EXTREMALNY HARDCORE. Teresa Orlowski to przy tym dziewczę z podstawówki. Po całej wymianie, która zajęła mi chyba z półtorej godziny, miałem porozcinane dłonie i poobtłukiwane kostki :) :) :).

Nie wyobrażam sobie wymiany świecy na drodze ...

Edytowane przez RaKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...