Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że jest już po sezonie (pewnie nie dla wszystkich) czy obsługę po sezonową robić teraz czy raczej na wiosnę , chodzi mi tutaj o jakiś przegląd wymianę płynów oleju itp. Na co zwrócić uwagę co uwzględnić przy przeglądzie - takie powiedzmy podstawowe rzeczy mające wpływ na utrzymanie bezpieczeństwa podczas jazdy. Pytam się Was użytkowników MT-ka ponieważ może są jakieś szczególne rzeczy do wymiany lub zwrócenia uwagi.

Edytowane przez Redrobert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemano ludziska , jestem sobie taki tam Tomek latam Vulkanem 2000 ale juz niedługo , gdy tylko go sprzedam kupuje na wiosenkę MTQ gra mi ten sprzęt w duszy juz od jakiegos czasu bo Vulkan to jednak nie to :)

Pozdrawiam i lewa łapa w górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano ludziska , jestem sobie taki tam Tomek latam Vulkanem 2000 ale juz niedługo , gdy tylko go sprzedam kupuje na wiosenkę MTQ gra mi ten sprzęt w duszy juz od jakiegos czasu bo Vulkan to jednak nie to :)

Pozdrawiam i lewa łapa w górę ;)

Witamy

Przed MT-ekiem jeździłem Suzuki VZ1600 /a właściwie to Kawasaki MeanStreak vn1600/ czyli czymś podobnym do twego obecnego moto, ale trochę inaczej zestrojonym. Tamten sprzęt był super, ale ... jak wsiadłem na MT to zrozumiałem, że można jeździć inaczej :)

Inne skręcanie, inne złożenia, inne hamowanie, inny motocyklizm (o ile można tak się wyrazić :) ).

Czekamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam , i sie doczekac nie moge , przewertowalem to forum i jestem jeszcze bardziej podjarany niz bylem , obejzalalem prawie wszystkie filmiki na yoltubie , no masakra w h...j juz go chce ,juz go chce glaskac , dotykac , patrzec na niego moja pani juz mowi zw zwariowalem , a co bedzie gdy stanie na podjezdzie hehehe

 

sory za polskie znaki , ale pisze na fonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem MTekiem dwa lata,aktualnie śmigam VZR 1800,ale mam zamiar wrócic do MTeka,więc jakby kogoś interesowała zamiana MT na wygłaskanego VZRa to możemy sie dogadac,najlepiej z dopłatą bo o to głównie mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano ludziska , jestem sobie taki tam Tomek latam Vulkanem 2000 ale juz niedługo , gdy tylko go sprzedam kupuje na wiosenkę MTQ gra mi ten sprzęt w duszy juz od jakiegos czasu bo Vulkan to jednak nie to :)

Pozdrawiam i lewa łapa w górę ;)

 

Vulcan 2000 ,moim zdaniem jeden z najlepszych dwucylindrowców , jak nie najlepszy :) tylko ty chyba za mlody na niego jestes:))

 

bez urazy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam myśleć o BMW K1300S albo o Hondzie VFR1200. Na razie cieszę się swoim MT, ale jeżdżę już 2 lata i ciągnie mnie do nowych wrażeń :). Moją Yamaszką zwiedziłem już trochę europy i teraz chciałbym przejść w coś bardziej turystycznego (ze wskazaniem na sportowego :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twoją decyzję!! Nie ma czegoś takiego jak nieodpowiedni wiek!!

Przeszedłem już dość długą ścieżkę motocyklową od choperów począwszy przez plastiki, klasyki, duże turystyczne i bardziej wyczynowe enduraki, były też i długodystansowe turystyki no może jeszcze trial mi pozostał:), ale od kiedy zasiadam za sterami MT poprostu uśmiech z ryja mi nie schodzi!!

 

 

Spoko "sloma" podesty mam po przycierane , a na moto latam od gowniarza i nie jednym juz latalem i szlifowalem :-):-) nie ma takiego motoru do ktorego potrzebny jest odpowiedni wiek . Ale to nie forum o tym :-D

CHCE MT - 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś czas temu pisałem o włączającej się kontroclce sygnalizującej błąd, wydaje mi się że problem się sam rozwiązał. Zrobiło się chłodniej i kontrolka przestała się włączać, wniosek - zbyt luźne linki nie domykają exupa.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś może montował amortyzator skrętu? jeśli tak to gdzie można szukać i jakieś koszty? Od początku kiedy dosiadam MT mam kłopot z shimmą, która pojawia się w mniejwięcej od 40 do 120 km/h. Łożysko główki wydaje się być ok, więc nie bardzo mam pomysł na pozbycie się tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...