Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tylko pamiętajcie że kominy będą świerze więc dzięk może być średni bo materiały są jeszcze nie wypalone. 1000-1500km trzeba im dać czasu.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czujnik temperatury jest przymocowany na tyle przedniej lampy. Jest to taka czarna kostka do której dochodzą kable, sprawdzić trzeba czy jest dobry styk na połączeniu przewodów na wtyczce czujnika. Następnie wejść w tryb diagnostyczny do komputera i pod numerem 5 wyświetlana będzie temperatura powietrza własnie z tego czujnika. jeżeli wyświetla poprawna temperature to znaczy ze czujnik dziala tylko gubi styk gdzieś na złączce lub przetartym kablu. W trybie diagnostycznym pod numerem 62 wykasować wszystkie błędy i zobaczyć czy znowu zacznie pojawiać się kod bład 22.

Spotkałem sie z podobnym przypadkiem braku styku na złączu i co jakiś czas pokazywało błąd.

 

rozebrałem lampe i znalazłem ten czujnik - wielkie dzięki :buttrock: okazało się że ta kostka jest uszkodzona (widoczne pęknięcie). Jutro zapytam w serwisie czy mają coś takiego.

 

no i już wszystko jest ok :buttrock: - wymieniłem czujnik na nowy (cena 97 zł w serwisie) i żaden błąd teraz nie drażni oczu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też opanowałem sytuacje z tym moim odpalaniem,zmieniłem cały przełącznik na kierownicy i jest igła,coś było nie tak z przyciskiem rozrusznika,zmieniłem też cały napęd i sprzęt jest jak nówka :buttrock: więc weekend majowy spędzimy w Zakopanym :icon_biggrin: .Poszukuje teraz jakiś ciekawych klamek tuningowych,najlepiej o standardowych wymiarach,jakby ktoś wiedział i miał jakiś sprawdzony model to prosze o porade :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował to posiadam do MT-01 w pliku PDF instrukcje obslugi oraz pełną Service manual. Wszystko po angielsku.

 

Witam, jestem nowy tutaj, dopiero co kupiłem mój wymarzony motocykl, jesli moglbys to przeslij mi ta serwisówke MT 01 na mojego maila [email protected] jestem przed wymiana oleju w lagach wraz z uszczelniaczami i oleju w silniku, zastanawiam się co wlać, pozdrawiam i z góry wlk. dzieki

 

Adas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Adasko444 - gratuluje słusznego zakupu :buttrock:

...a tak z innej beczki to zauważyliście pewną regułę? Jakoś nikt poniżej 28 roku życia nie jeździ MT-kiem - wszyscy mamy więcej lat na karku :blink: Czyżby do tego sprzętu trzeba dorosnąć czy jest w tym coś innego :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował to posiadam do MT-01 w pliku PDF instrukcje obslugi oraz pełną Service manual. Wszystko po angielsku.

 

Witam, jestem nowy tutaj, dopiero co kupiłem mój wymarzony motocykl, jesli moglbys to przeslij mi ta serwisówke MT 01 na mojego maila [email protected] jestem przed wymiana oleju w lagach wraz z uszczelniaczami i oleju w silniku, zastanawiam się co wlać, pozdrawiam i z góry wlk. dzieki

 

Adas

Witam. Przesyłam na maila to 14 Mb więc trochę zajmie wysłanie.

MOTOCYKLE SĄ JAK WÓDKA,PRAWDZIWA JAZDA ZACZYNA SIE OD LITRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Adasko444 - gratuluje słusznego zakupu :buttrock:

...a tak z innej beczki to zauważyliście pewną regułę? Jakoś nikt poniżej 28 roku życia nie jeździ MT-kiem - wszyscy mamy więcej lat na karku :blink: Czyżby do tego sprzętu trzeba dorosnąć czy jest w tym coś innego :tongue:

 

 

Ja mam 25 lat :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...