Skocz do zawartości

Komar 230


Gość gucio.motocyklista
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gucio.motocyklista
a ja mam takiego komara:http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=article&submode=view&id=49

 

Witaj kolego!

 

Niestety nie masz takiego komara....Komar 230 był zupełnie inny niż twój 232.Mią silnik podobny do rysia,inne zaieszenie,lampę itp.

 

Twój komar,ma siedzenie rometa pegaza,sinik rometa ,a takze tylnią lampę od Simsona sr 2-model z deklami aluminiowymi na gaznik i aluminiową osłoną na łańcuch.Twój motorower był prawdopodobnie sprzedawany w niemczech,jako niemiecki Komar,nazywałsię Mofa czy jakoś tak...Oczywiście był to wielki plagiat,lecz w komunie nikt nie zwrócił na to uwagi.

:roll: :roll: :roll:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takiego komara:http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=article&submode=view&id=49

Twój komar,ma siedzenie rometa pegaza,sinik rometa ,a takze tylnią lampę od Simsona sr 2-model z deklami aluminiowymi na gaznik i aluminiową osłoną na łańcuch.Twój motorower był prawdopodobnie sprzedawany w niemczech,jako niemiecki Komar,nazywałsię Mofa czy jakoś tak...Oczywiście był to wielki plagiat,lecz w komunie nikt nie zwrócił na to uwagi.

:roll: :roll: :roll:

Pozdrawiam!

 

mój komar miał silnik normalny na pedały i siodło szare (na zdjeciu silnik i siodło są dla picu)

Komar ten był sprzedawany pod nazmą Mofa 25 żeby lepiej się sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod nazmą Mofa

tylko żeby nie mylić Mofa z simsonem mofa 1 ani 2 bo to to były dopiero padliny :)

A tak to fajny komarek gratulacje i gucio.motocyklista i PROCU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na moją stronę

http://kryptamotocyklowa.of.pl/

dział miting motors -> Arkadiusz lub Kamil

komarki kolegów którzy mają "świra"

na ich punkcie dlatego rozumiem kolegę

szczerze powiedziawszy to jeszcze w gorszym stanie wyremontowywali je niedługo zaktualizuję stronę o nowsze zdjęcia komarków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista

Stronka jest superrr!!!!!!

 

Mój Komarek nie jest NIGDZIE przegnity,a znalezc ten model w lepszym stanie graniczy z cudem,a uparłem się właśnie na ten model.

 

ps.Ma ktoś może kontakt do tych gości ze stronki bo potrzebóje króćca ssącego do tego silnika.Za pomoc z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...