Skocz do zawartości

Ogar 205 + silnik WSK 125


wojti2001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj to zalezy od wielu czynnikow. Moj silnik 2 szlif troszke katowany palil z 4 l. Ale mialem wywalona ta przyduzke miedzy gaznikiem a cylindrem (podbno moc wieksza i spalanie tez :-D :-D ) Ale niejest tak zle dobry silnik powinien zmiescic sie gdzies w 3 . ( normalnie uzytkowany) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie odradzam ten pomysł ze względu na słabą konstrukcję ramy itp Ogara. Przy rometowskich prędkościach czasami nie daje rady' date=' a co dopiero z silnikiem WSK ;)[/quote']

 

Dooookładnie bałbym sie an to wsiąśc bo przy 80km/h może coś odpaśc.Minusem takich "MIXów" jest słaba rama nie przystosowana do takiech przeciażen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cos ... zrobilem bo rama stala silnik za free prawie elektrody i trcze do boscha za free takze malym kosztem mam moto co lata i to nawet niezle

 

PLUSY

-1.2.3. wyrywa na kolo

-niema gory co pod nia nie podjedziesz

-zbiera sie jakmalo co :mrgreen:

 

MINUSY

-ta moc jest za duza i :

-obraca sie felka w oponie i urywa wentel

-zawieszenie PORAZKA tyl ZLAMALEM 2 razy teraz mam od jawy

-przod ... w teren to pozdzierasz rece bo jak dobie jawieszenie [sredni co 30 metrow] to zdzierasz rece o manetki

-WYGLAD

-w h*j roboty ale jak niemasz moto i kasy na jakies a chcesz jezdzic to czemu nie

 

Faja zabawa jak na torze kartingowym siadasz na baku, gaz do dechy puszczasz sprzeglo i na jednym kole zapierniczasz przez 10 metrow

http://www.bikepics.com/members/sobekkk/03...ometwithwsk125/

jak bedziesz mial jakies pytania to wal na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bawilem z tym i mialem jedno zalozenie ze "niebede dokladal do tego zadnej kasy bo niema sensu"...

niby tu 10 tam 20... a potem sie okaze ze wlozylem 500 zeta...

wiec z ciezkim bolem serca wydalem 20 zeta na opone [bo bez tego sie ciezko jezdzi]

 

ale 18stka za 2 dni to moze kasa wpadnie i jakies moto sie kupi... a to bedzie do craschtestow :mrgreen:

 

Z tego połączenia wyjdzie tzw. samopał. Posiada wbudowany odkurzacz (zdjęcia) do wciągania syfu który po wzbogaceniu benzyną dokonuje utylizacji w cylindrze 125cm.

 

filtr byl tez samorobka z bandaza i gazy ale strzelilo w gaznik i sie spalil ;)

 

Bo ja wiem czy to ma taa moc??

a widziales zebatke z tylu ?? ma kolo 20 zebow wiecej niz seryjna od wski z przadu o 1 mniej i kolo mniejsze

 

A pozatem ta zaiecha z przodu to odpada na maxa w zwykłym Ograku czeto dobijała i była sztywna w uj.A co dobiero przy takiech przeróbkach

 

i tu mam najwiekszy problem ... zakup innego niewchodzi w gre usztywnic sie raczej nieda, bynajmniej ja niewiem jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobek... dla mnie to on juz wyglada jakby przezyl z 10 porzadnych crashtestow. widelec od simsona jets stosunkowo drogi, lepiej sie pobawic w seryjny od wski jesli juz.

czyli jednak takie cos da sie stworzyc i skoro jezdzi- to jakos wytrzyma wiec robic cos takiego mozna...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobek... dla mnie to on juz wyglada jakby przezyl z 10 porzadnych crashtestow. widelec od simsona jets stosunkowo drogi' date=' lepiej sie pobawic w seryjny od wski jesli juz.

czyli jednak takie cos da sie stworzyc i skoro jezdzi- to jakos wytrzyma wiec robic cos takiego mozna...[/quote']

 

10 to jest tygodniowo ;]

raz zawislem na 2 drzewach bo wylecialem z toru i byla stok i zawislem na kierownicy ;]

raz robilem cos przy tylnim kole i zapomnielem zalozyc druta od hampla [dlatego niemam przedniego blotnika]

innym razem otworzylem brame zamknieta na klodke i taki rygiel o srednicy 10mm

a sytuacji kiedy ucze sie jezdzic na 1 kole spdam na plecy a moto cudem wraca do pionu i jedzie tak z 40 km/h potem koziolkuje bylo baaaaardzo duzooo

i to jest w tym fajne ze niemartwisz sie o moto tylko o siebie [i wyrabia sie zatem fajny nawyk bo zycie jet tylko jedno ;) ]

obecnie zlamalem kierwnice i silnik w remoncie ;)

 

a co do amorkow od wski... to skad ja je wezme :?: pozatym niechce mi sie tego robic... jakby dalo sie te jakos podniesc i zwiekszyc skok to juz by bylo cos ale jeden warunek 0 KOSZTOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...