Skocz do zawartości

Warto sie pobawic?


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak na marginesie, taka mala prosba... napiszcie sobie wszyscy w podpisach jakie macie moto... bo za kazdym razem musze kukac do profilu... no chyba ze ZARZAD zmieni troche i u kazdego pod avatarkiem bedzie jakie moto posiada... przydaloby sie to... bo tutaj kolega pisze o krowie no to ja musze cyknac w profil stracic troche czasu...

a tak to kukam tu i widze o ten ma X a tamten ma Y

 

tak tylko chcialem dodac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie nie napalaj... bo wtedy sie mowi da sie naprawic, a to drobnostka... miej leb na karku, podchodz do tego jakbys tego nie chcial kupowac... bo wtedy mozna tyle wad znalezc ze to masakra...

jak sie napalisz to bedziesz ignorowal niektore rzeczy albo przeoczysz bo bedziesz chcial juz pojezdzic albo juz ja miec...

pamietaj, wiele motocykli jest na sprzedaz... to nie musi byc ten...

 

latwo mowic. Ja sie zawsze napalam :arrow: ;)

 

tak na marginesie, taka mala prosba... napiszcie sobie wszyscy w podpisach jakie macie moto... bo za kazdym razem musze kukac do profilu... no chyba ze ZARZAD zmieni troche i u kazdego pod avatarkiem bedzie jakie moto posiada... przydaloby sie to... bo tutaj kolega pisze o krowie no to ja musze cyknac w profil stracic troche czasu...

a tak to kukam tu i widze o ten ma X a tamten ma Y

 

popieram ale zdaje mi sie ze byl juz o tym temat i udrzucili to. Szkoda :?

 

A cr-ka fajna tylko jak cos sie z**bie to ;) masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega taki jeden sprzedaje teraz cr 125 rok chyba kolo 92 po wymianie tloka (autentyk bo stary sie rozlecial zdjemuje cylinder a tam nikasil :shock: i z tego co wiem to chyba ja zatulejowal) stan elegancki jak chcesz to sie na priv odezwij dam ci jego gg cena to chyba maks 3 k zloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEeeee jezdzilem na swoim min ;) jak swoj sprzedam tez bedzie troszke kasy , a o to czy dam rade utrzymac to sie nie boje -wariat nie jestem raczej ,moze troche jesli chodzi o moje wymiary to 185 /jakies 83-87 kg ;) nie ma problemu ,a jak sie cos kocha to sie szuka funduszy i sie nie odpuszcza.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neosowi nie chodizlo o doslowne urzymanie sprzeta , tylko o utrzymanie w sensie wymiana tłoka co 30h i inne czynnosci serwisowe.Olej jest drogi chyba ze bedziesz lal jakies gowno , ceny paliwa wiadomo jakie sa. Cross setka objeżdza to Twoje cudenko jak chce , także szukaj czegoś w przedziale 125-250 uwierz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...