Skocz do zawartości

USzczelnienie wszystkiego:)


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli kolega ma moto chlodzone ciecza to cos czarno widze ze jakakolwiek uszczelka samodzielnie wykonana zda egzamin. Co innego jak sie ma dwusuwa chlodzonego powietrzem, to mozna wpieprzyc blaszke alu i po sprawie. chyba ze kolega ma idealna powierzchnie bloku i glowicy. A moze cos takiego wymyslic ze dac blaszke alu ladnie powycinana , a na kanaly wodne poukladac jakies oringi (nie wiem jakie to ksztalty sa tych kanalikow). Albo inna opcja wyciac z kingierytu uszczele, a dookola komory spalania dac okragla blaszke alu ladnie spasowana z ta uszczelka z kilngierytu. Jak bedzie sam klingieryt to predzej czy pozniej przedmucha go i przepali..

 

[ Dopisane: 12-10-2005, 22:43 ]

a co do silikonu to uwazaj bo w nadmiarze moze co nieco pozatykac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kriengielit nie wytrzyma cisnienia gazow i wydmucha ci go szybciej niz myslisz, dal bym na twoim miejscu kringielit zbrojony badz poszukal blachy miedzianej zrobil uszczelke porzadnie wyrzazyl i sprobowal zalozyc...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakis smar nakładac czy cos do dodatkowego uszczelnienie???aaaaa i jeszcze 1 pytanie moze byc blacha aluminiowa??

 

[ Dopisane: 14-10-05,11;08 ]

Kupilem kawalek blachy miedzainej jutro chyba si bedzie dorabiac :/ wrrrrrrrrrr ciezka przeprawa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha ma byc taka jak uszczelka ktora byla ,chyba ze miales cos robione z glowica:/ Ja mam chya 2mm ale nie jestem pewnie    maly arkusik takiej blachy 50zł :/ 8O

 

blache 2mm?? nie zaduzo?? ona nie bedzie chciala sie odksztalcic do glowicy i cylindra, pasuje raczej cos takiego 0,5mm, ale tego to juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...