Skocz do zawartości

Jawa 350 i chińskie korbowody.


Cinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez dołaczę się- tez ma chińskadentke w tle jawki mojej- niedośc że zwiea powiertrze jak w tej co wymieniłem to jeszcze ma podszlifowana gilze - nie wiem po co sa te sfrefowania-teraz pompuje tylko na stacjiach benzynowych bo pompke -zaworek nie obejmuje szczelnie tego metalowego trzoneczka :) co do ciśnienia to trzyma i 2,5 bara- przynajmnie to .

 

Nie ma nic do chin, moze i trafiają sie "lepsez" rzeczy czy podróbki ale jak narazie ma nienajlepsze zdanie o tych zamiennikach. Swoja drogą rozmawiałem mechanikiem o chińskich częściach- trafiają sie nawet dobr rzeczy ale jak sie wali to cała seria - i chyba sie z nim zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe u mnie detka made in hina wytrzymala 2 tygodnie :!: A prawda jest taka ze zoltek pracuje caly dzien za rownowartosc miski ryzu. I do momentu jesli stoi nad nim inny zoltek z pala jest wszystko ok, problem jest gdy sie odwroci, lub pojdzie do kibla(ten z pala)To tlumaczy rozne jakosciowo serie tego samego towaru. Bo technologie to oni maja (w koncu juz i w kosmos lataja) gozej z odp. materialami, i kontrola produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ez dołaczę się- tez ma chińskadentke w tle jawki mojej- niedośc że zwiea powiertrze jak w tej co wymieniłem to jeszcze ma podszlifowana gilze

 

nie da się pisać po POLSKU ?

 

[ Dopisane: 17-10-2005' date=' 18:04[/i'] ]

Obawiam się że łożyska mogą być najsłabsze w tym wszystkim.

 

też bym tak srobił , jak zamotnujesz, to opisz jak wszystko śmiga....... ps dajcie adres sklepu z tymi korbowodami.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma obawy w agmocie i tak sa wysokie:P

 

Względem czego?? Mieszkam w zadupiastym mieście' date=' jest jeden sklepik z częsciami do najpopularniejszych jednośladów. Tu ceny większości rzeczy są dwukrotnie wyższe! Dopiero gdy "odkryłem" Agmot zdecydowałem sie na gruntowny remont Jawy, wcześniej nie kalkulowało się to za nic.

Przy okazji...bądź tak dobry, i daj namiar na tańszy sklep... :mrgreen:

 

 

hmmm' date=' ale to zdjęcie chyba nie przedstawia chińskiego produktu.............. mogliby chociaż rzucić rzeczywiste..........[/quote']

 

To zdjęcie przedstawia chiński produkt, dwa takie leżą u mnie i moge zapodać foty. Jedyne czym się różnią to widocznymi u mnie śladami hartowania. Poza tym, w oryginale mam mosiężne tuleki, tu ich nie ma. W oryginale są łożyska igiełkowe, tu sworzeń tłoka chodzi w igiełkach w koszyku. Nośność łożysk z koszyczkiem jest mniejsza ale jest to rozwiązanie zalecane w książkach o rasowaniu silników, serio - koszyczek wyklucza możliwość zakleszczenia się igiełek, które są słabo smarowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...