Skocz do zawartości

Foto na ktore czekaliscie:)


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko sie psuje-mozna tak powiedziec:/!Ale mi sie tylko obilo o uszy ze sa awaryjne-a pasja do CZ to calkiem inna sprawa,kazdy ma swoj gust i trzeba to uszanowac:)Pozdrawiam i zycze szybkiego uzbierania kasy na DT

 

Wielkie dzięki ale dt to na handel głównie ;)

Masz racje że wszystko się psuje ale jeśli dbasz tu psuje się x razy rzadziej. Tak samo z cz. Jak jakis pseudo-mechanik sie za nią weźmie to za ch*** jej nie zrobi dobrze...a jak ktoś sie nią zainteresuje to bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze ten motocykl ma silnik od DT 250. Widzialem kiedys taka DT, byla z rocznika chyba 81-83. I tez byla dwucylindrowa, miala dokladnie te same wydechy co ta. Na silnik obstawiam DT 250 ale na 100 procent to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie psuje-mozna tak powiedziec:/!Ale mi sie tylko obilo o uszy ze sa awaryjne-a pasja do CZ to calkiem inna sprawa,kazdy ma swoj gust i trzeba to uszanowac:)Pozdrawiam i zycze szybkiego uzbierania kasy na DT

 

Wielkie dzięki ale dt to na handel głównie ;)

Masz racje że wszystko się psuje ale jeśli dbasz tu psuje się x razy rzadziej. Tak samo z cz. Jak jakis pseudo-mechanik sie za nią weźmie to za ch*** jej nie zrobi dobrze...a jak ktoś sie nią zainteresuje to bedzie super!

 

To kiedy kupisz dla siebie wkońcu jakiś motocykl/motorower :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy kupisz dla siebie wkońcu jakiś motocykl/motorower

 

Tą dt będe jeździł ale ja mam kupe nieszczęść jeśli ot o chodzi...zawsze mi ucieka okazja...uciekła dt 80, uciekła aprilia tuareg...i chce narazie miec dt bo fajna cena..pojeździć troche i sprzedać

Rozumiem Filu że to troche dziwne że od takiego czasu pytam sie o tyle sprzętów i nic w końcu nie mam ale to nie zależy w 100% odemnie...gdybym mial tyle kaski co ty to myślę czymś bym już jeździł...a moi rodzice nie mają nic przeciwko ale nie dają kasy na sam motocykl/motorower ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...