Skocz do zawartości

Ceny motocykli w UE


DarekS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam dla zorientowanych:

Otóż powoli noszę się z zamiarem zamiany mojego maleństwa, czyli BMW R1100RS, na coś innego. Najchętniej byłoby to BMW K1200RS lub Honda CBR 1100XX. Zajrzałem w sprawie cen na stronę autoscout24.de, a tam te motocykle ceny zaczynają się do 2 500 euro, są i za 4 000 euro. Na fotkach całkiem ładnie wyglądają. Więc nie łapię trochę o co chodzi.

Normalnie te motocykle stoją powyżej 25 000 zł a tam można za ok 10 000 zł kupić. Nic tam nie pisze że po dzwonie i takie tam słodkości bez prawa do rejestracji.

Dlatego pytam, skąd się biorą takie ceny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, ale jak sie dowiadywalam kiedys, bo napisalam do kogokolwiek kto tak nisko wycenial jakies moto, to napisal, ze to jest ostateczna cena. Ale ciekawe czemu takie niskie ... Moze maja jakies ubytki :? Niepamietam ale chyba byl juz podobny temat, bo moj chlopak chyba tez o to tutaj pytal...Ale dalej nie rozumiem :P :)

 

[ Dopisane: 06-10-2005, 15:57 ]

No tak znalazlam, to jest ten temat, sam zobacz :)

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ghlight=#367766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos uswiadomic nie znajacego tematu, bo faktycznie przegladalem ogloszenia i poprostu dostalem szoku cenowego 8O tylko znajac juz troche zycie cos mi podpowiada ze tu jest jakas pulapka....

:mrgreen:

 

[ Dopisane: 09-10-2005, 07:58 ]

tak jeszcze dorzuce cos od siebie, po przeczytaniu posta postanowilem odwiedzic ta stronke w poszukiwaniu czegos dla siebie i ku*wa obledu dostalem, moze mnie ktos uswiadomic o ssoo chodzi???????????????????????????????

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

http://www.motoscout24.autoscout24.de/Public/List.aspx

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykły wałek koleś mówi ci że włać mu pieniądze a on wtedy wysyła ci moto możesz je testować przez pare dni

oczywiści po wysłaniu kasy ślad po gościu i sprzęcie zanika :D

wpłąty najczęściej przez Western Union lub inne instytucje finansowe gośc zapewnia cię że przelew mozesz zabezpieczyć hasłem którego on nie zna, ale i to jest lipą bo i bez tego kolo może pobrać kasę.

Swoją droga zastanawia mnie jak to możliw że tak duża poważna i szanowana instytucja jak Western Union daje możliwośc robienia przy swojej pomocy takich wałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze jakie ku*estwo :D a ja juz myslalem, ze tylko w naszym kraju mozna sie naciac na takich jelopow i zlodzieji....

:mrgreen:

 

 

Wlasnie dzis otworzylem skrzynke i prosze :lol: hu*a bym za jaja powiesil na suchej galezi..

 

"i will accept your propuse to give me 2000 euro on my bike.

i live in Roma, Italy.

i saw you are interested in purchasing my bike.

I would like to use this Shipping Company to close our transaction: www.mcycletrans.com

You will send me 30%at the Shipping Company and the company will secure your money until you will receive the bike and try the bike for 10 days.

After you send the 30%to the Shipping Company they will send you the bike and they will send you a confirmation of the bike.

If you don´t like the bike the Shipping Company will return your money back and i will get the bike back and if you like the bike you will send me the rest of the money buy the Shipping Company will give me the money.

Kindly Regards !!"

 

nastepny ku*wa cwaniak:

 

"Hello dear sir ,

Ok thanks for your e-mail !

The bike,in perfect condition ,no scratches,no damage,never been laid down or required any repairs. The price i am looking for my YAMAHA Vmax Eur 2400, i pay the shipping costs,insurance and handling.All you have to do is to go and registered at www.online-secure-shipping.com then i will send you the bike and

they send you the tracking # so you can see the

status of the bike online , if you see that all is ok

you will have to send to the company 50% of the bike,after that you get the bike for 10 days

of inspection , if you like it you keep it, if you dont like it you will send the bike

back and your money will be returned , this whole

thing takes 3 days to complete and is safe and secure.

E-mail me so we can discuss more.And i don't have time for the bike i have famyli now i have this bike in my garage ok? Now i'm in London/UK i have bussines here in uk

SINCERLY!!!"

 

I powiedzcie jak sie mozna nie wku**ic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to kur...a jest plaga normalnie. Tam takich ogłoszeń to wagonami jest. Na samym początku ścięła mnie trochę zbyt niska cena i bardzo podobnie wyglądające treści tych ogłoszeń, ale sobie myślę: spytam ludzi, zobaczymy co powiedzą.

Ale skleroze że mam to już inna sprawa. Kiedyś kumpel sprzedawał na e-bay'u ogólnoświatowym jakiś telefon. Skontaktował się z nami per e-mail gość z dużą ceną, no przebitka co do rynku polskiego była o jakieś 500 zł, gość chyba z Indii, chciał oczywiście wysyłki, on pokrywa koszty transportu, a on kasę dostanie od jakiegoś cudnego, właśnie Western Union, systemu płatności, rzekomo e-bay'owskiego. Ale zażądał kumpel aby dupek zalicytował i określił się dokładnie kim jest. Oczywiście bez odzewu.

Dzięki wszystkim za przypomnienie że WSZĘDZIE MOGĄ KRAŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze jakie ku***two :D a ja juz myslalem, ze tylko w naszym kraju mozna sie naciac na takich jelopow i zlodzieji....

:mrgreen:

 

 

Wlasnie dzis otworzylem skrzynke i prosze :lol: hu*a bym za jaja powiesil na suchej galezi..

 

"i will accept your propuse to give me 2000 euro on my bike.

i live in Roma, Italy.

i saw you are interested in purchasing my bike.

I would like to use this Shipping Company to close our transaction: www.mcycletrans.com

You will send me 30%at the Shipping Company and the company will secure your money until you will receive the bike and try the bike for 10 days.

After you send the 30%to the Shipping Company they will send you the bike and they will send you a confirmation of the bike.

If you don´t like the bike the Shipping Company will return your money back and i will get the bike back and if you like the bike you will send me the rest of the money buy the Shipping Company will give me the money.

Kindly Regards !!"

 

nastepny kur*a cwaniak:

 

"Hello dear sir ,

Ok thanks for your e-mail !

The bike,in perfect condition ,no scratches,no damage,never been laid down or required any repairs. The price i am looking for my YAMAHA Vmax Eur 2400, i pay the shipping costs,insurance and handling.All you have to do is to go and registered at www.online-secure-shipping.com then i will send you the bike and

they send you the tracking # so you can see the

status of the bike online , if you see that all is ok

you will have to send to the company 50% of the bike,after that you get the bike for 10 days

of inspection , if you like it you keep it, if you dont like it you will send the bike

back and your money will be returned , this whole

thing takes 3 days to complete and is safe and secure.

E-mail me so we can discuss more.And i don't have time for the bike i have famyli now i have this bike in my garage ok? Now i'm in London/UK i have bussines here in uk

SINCERLY!!!"

 

I powiedzcie jak sie mozna nie wku**ic :D[/quoteteż miałem podobna sytuację.

 

 

OMIJAJ Z DALEKA I ODRADZAJ INNYM.

A TYCH KURWISZONÓW NA STOS :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...