Skocz do zawartości

Wysokie obroty??


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa przedstawia sie nastepujaco.Kupilem nowy tłok zalozylem( pierscienie tez nowe) byl robiony na zamowienie(wczesniej chodzil na peknietym)no i odpalilem a ty odrazu sie wkreca na cholernie wysokie obroty ???????!!!!!!! Co wy na to , nie mam pojecia co to ma byc poprostu moto glupieje??? Jakies rady:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa przedstawia sie nastepujaco.Kupilem nowy tłok zalozylem( pierscienie tez nowe) byl robiony na zamowienie(wczesniej chodzil na peknietym)no i odpalilem a ty odrazu sie wkreca na cholernie wysokie obroty ???????!!!!!!! Co wy na to ' date=' nie mam pojecia co to ma byc poprostu moto glupieje??? Jakies rady:/[/quote']

Moze to glupie, ale sprawdz czy wlozyles przepustnice w dobra strone! Pomylilem sie kilka razy i ten sam efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzic mozna czy linka sie nie zacina

I to sprawdz dokladnie!!! Ja kiedys sprzedalem Honde MT bo z obrotow nie chciala schodzic i myslalem ze caly silnik nieszczelny i lapie lewe powietrze a sie okazalo ze linka byla za bardzo naciagnieta :) . Ehhh to byly czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któraś z przepustnic ci nie opada

miałem tydzien temu tak ze na zgaszonym silniku rollgaz chodzil dobrze. jak sie odpalilo to chodził cięzko i jakoś z obrotów nie chciał zchodzic chociaz linke puszczalem. okazalo sie ze jak wcześniej smarowałem linke to troche tego syfu sie dostalo na przepustnice od strony cylindra (nie od strony filtra powietrza) i jak był przepływ powietrza zasysanego do cylindra to dociskał przepustnice tą stroną zasyfioną i nie chciała opadać :) troche skomplikowane ale do glowy by mi to nigdy nie przyszlo dopoki nie wyjalem przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok w sklepie motoryzacyjnym to wiem :] ale gdzie w wawie na 2 gazniki!!! To jest kiepska sprawa dla mnie bo jest za krotka jak skrecam w jedna strone to ciagnie:/ taki wynalazek.A co do obrotow to totalny szok taki "piłuje" ze szok ,obroty zaraz po odpaleniu sa takie wielkie jakby silnik mial sie rozpasc:/ jutro rozbiore 2 gazniki i sie zobaczy co i jak.Wielkie dzieki za odpowiedz.Czekam ja jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...