Skocz do zawartości

nie-zakonczenie sezonu w 3City (niedziela 09.10.05)


MłodyVFR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz sezon trwa wciaz nadal mrew z zx6r oraz ja z vfr jestesmy chetni na niedzielny wypad do... no wlasnie, kto chetny i jakie propozycje? wyjazd standardowo okolo 10-11, miejsce do obgadania w zaleznosci od kierunku jazdy. ja mam propozycje: zarnowiec, jastrzebia gora

 

nie marudzic i wpisywac sie! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak w kierunku na północ to może w drodze powrotnej zachaczyć jakoś o dworek w Paraszynie, zupkę jakąś gorącą spożyć czy coś takiego (żurek był niebo w gębie :mrgreen: ). Byłem tam kilka lat temu i klimat super - troche myśliwsko - łowiecki.

 

Tutaj dokładnie mapka gdzie to to się znajduje:

http://tinyurl.com/8lntt

 

A tutaj strona z dworkiem:

http://tinyurl.com/ayadc

 

[ Dopisane: 07-10-2005, 16:03 ]

Ej, no ludzie.... nikt nie jedzie? :?

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie chciała pijśc wiecej jak 250 na obwodowej)!!!

 

dzisiaj tez latalem na autobanie. zalezy w jakim kierunku jechales. ja wracalem z pruszcza to lecialem 220 wyprostowany i mialem pol manety gazu jeszcze. chcialem pobic vmaxa, ale puszki przeszkodzily. dojechalem do domu i stwierdzilem, ze byl niezly wiatr w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie czytajcie i zalujcie ;)

 

ekipa: vfr, zx6r, zzr1100, xx, haja, dual ~ 800KM :twisted:

 

bylo miejscami niewasko :D zwlaszcza ze xx wlasciciel mial 1 dzien :mrgreen: :mrgreen:

 

dojechalismy do chalup, reszta udala sie do juraty, a ja z Kocica zawrocilem i zwiedzilismy jeszcze elektrownie w zarnowcu. jazda byla stylem mieszanym, po winklach troche ostrzej polatalismy (co niektorzy ;) ) zarysowalem centrala znowu i to dwa razy :mrgreen:

 

straty: prawe lusterko od vfr na jakis dziurach oderwalo sie i wykonalo salto... nawet nie wiem gdzie: mrew zatrzymal sie i przywiozl szczatki :mrgreen:

 

qrde, zeby przyszly likend byl sloneczny!!!!!

 

p.s. wracajac wieczorem nach hause mialbym czolowke ze stojaca na moim pasie pod prad karetka pogotowia. wyskoczylem z zakretu i zobaczylem stojacy samochod na moim pasie z wlaczonymi swiatlami w moim kierunku (centralne oslepienie), kierowca karetki wlaczyl sygnaly i jakims cudem go wzialem prawie przejezdzajac jakas babke, ktora biegla do karetki. jakby osiol mial sygnaly wlaczone wczesniej, to bym za zakretu sie zorientowal, ze cos sie tam dzieje, a tak myslalem, ze jedzie ktos z naprzeciwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straty: prawe lusterko od vfr na jakis dziurach oderwalo sie i wykonalo salto... nawet nie wiem gdzie: mrew zatrzymal sie i przywiozl szczatki :mrgreen:

 

Ostatnio miałem identyczną sytuację, z tym, że z mojej Zuzi katapultowało się lewe lusterko :-D Teraz czekam na nowe, póki co strasznie ch**owo się jeździ po mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a czemu tak szybko ?? buuu...

Bo zapowiadali zimno, deszcze itp. Nie mam swojego garazu wiec wiozłem go do wujasa z którym też musiałem sie umówić na termin. Odwiozłem sprzęta a tu dwa dni popadało i znowu sie pogoda zrobiła.

Jak zwykle dałem sie w hu** zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiozłem sprzęta a tu dwa dni popadało i znowu sie pogoda zrobiła.

Jak zwykle dałem sie w hu** zrobić :)

 

oj pogoda potrafi zrobić niezłego psikusa..wściec się można. :)

 

co do reszty chętnych - jakby co to wpisujcie się tu no i pod koniec tyg. ustalimy co i jak.

proponuję wstępny termin - niedziela - a gdzie to już sobie ustalimy. :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...