Skocz do zawartości

skuter do 2500


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Ja bym radzil Ci kupic jak chcesz uzywany to Honde Bali poniewaz jest to skuter ktory robi duze przebiegi... jest malo awaryjny a w dzisiejszych czasach duzo skuterow maja liczniki cofane wiec sie nie dowiesz przebiegu dokladnego a honda zawsze to wiecej zrobi. Honda bali to duzy skuter jak na 50, wygodny tylko ze ma slabe osiagi co do vmax, ale jak sciagniesz blokady to kolo 65 powinien poleciec, ale zato ma przyspieszenia bardzo dobre inne skutery beda wymiekac. :wink:

Edytowane przez kusztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bari Ma Tgb 101 S do sprzedania.Caly po tuningu

Cylek polini Sport 70cmm,Gaznik Areche 19,membrany,wał rms,wariator-polini speed control,pas kevlarowy,sprzeglo rms.Bardzo fajnie Ciagnie i jest szybki.POd tym co pisze jest jest Napis FILM kliknij a zobaczysz jak skuter lata.Cena za skuter 2000 tys.zl jest to rok 2003 a on jest 1 wlascicielem.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2500 zł wyrwiesz Speed'a 1 albo SRkę, szczególnie teraz, kiedy nie ma jeszcze sezonu :P

 

Poluj na te sprzęty, odpusc sobie chiniole :)

 

http://allegro.pl/item156201891_peugeot_sp...ra_piaggio.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M343631

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M343624

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quba.Pokazujesz sprzety stare i bez porownania z osiagami :banghead: kolega bari na orginalnych czesciach bez tkniecia palcem zrobil 14 tys.Stare czesci wszystko do wgladu.Na kazdym old timerze wszyscy są pod wrazeniem osiagow i to co moj kolega ywprawia tym Tajwanem. :banghead: Tgb nie ma jakich tajwanskich swoich silnikow wymyslonych nie wiem gdzie tylko silniki morini Takich jak w kultowym chodz by Suzuki Katana.Jest do tego multum czesci i tanie bo powietrze.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil Ci kupic jak chcesz uzywany to Honde Bali poniewaz jest to skuter ktory robi duze przebiegi... jest malo awaryjny a w dzisiejszych czasach duzo skuterow maja liczniki cofane wiec sie nie dowiesz przebiegu dokladnego a honda zawsze to wiecej zrobi. Honda bali to duzy skuter jak na 50, wygodny tylko ze ma slabe osiagi co do vmax, ale jak sciagniesz blokady to kolo 65 powinien poleciec, ale zato ma przyspieszenia bardzo dobre inne skutery beda wymiekac. :icon_biggrin:

kusztyk luknij sobie na date poprzedniego posta :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiboS60 ja to oczywiście rozumiem, ale może nie każdy ufa marce TGB i woli kupic coś pokroju Speedfighta o parę lat starszego :banghead:

 

Takie sprzęty się też potem szybciej udaje sprzedac :biggrin:

 

A jak widac TGB już dosc długo stoi ;)

 

Z reszta i tak zdecyduje założyciel tematu, my tylko doradzamy.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to ja bym pomyślał nad Aprilią SR ,Peugeotem Speedfightem I lub II, Aerox'em po późniejszym czasie szybciej odsprzeda się te skutery niż TGB wiem to z własnego doświadczenia bo kolega do dziś przez rok nie może sprzedać TGB,a jest good zadbany lecz ja sprzedałem Speedfighta II zaledwie po 1,5 tygodnia...

 

 

Pzdr. wariaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...