Skocz do zawartości

125 zarejestrowane na 50ccm


KoNiU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ja ostanio rejestrowalem moja aprilie 160 polini na motorower chociaz juz byla od dluzszego czasu zarejestrowana w kraju na motocykl ! moja dziewczyna ja przejmuje a ona niema prawka , udalo sie zarejestrowac bez zadnych problemow . trzeba sobie najpierw zalatfic fakture z zakaldu co naprawia silniki ze byl zmieniony cylinder i tlok na 50 a pozniej robisz dodatkowe badanie techniczne w moim przypadku 150zl i rejestrujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdług mnie i z tego co ja wiem to jak sie wyrejestruje to mozna znowu zarejestrować ale pewnsci nie mam najlepiej zadzwonić do Wydzialu Komunikacji.

 

no to malo wiesz

czemu upierasz sie przy czyms czego nie jestes pewny ?

pojazd mozna wyrejestrowac po zezlomowaniu, kradziezy i w jeszcze jakis wypadku ( juz nie pamietam dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby możnaby ponownie zarejestrować to bym od dawna latał krową 80lc2 :( miałem jakis czas temu do kupienia za 600zł ale byłą wyrejestrowana :/ Polazłem do użędu i zonk....wyrejestrowany=zezłomowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rejestracji 125 na 50cc to sam zamierzam coś takiego w niedługiej przyszłosci zrobić :( Dowiedziałem sie wszystkiego co i jak teraz tylko wyprzedać 1/2 domu i wio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to malo wiesz

czemu upierasz sie przy czyms czego nie jestes pewny ?

 

Po pierwsze nie wiem malo a po drugie wcale sie nie upieram poprostu mówie jak bylo za moich czasów:p

 

ZENDER z tego co mi kumple mówil wiem ze nie zawsze to chce przejśc:[

Próbował swoja TZR 80 zarejestrowac na motorower trakim samym sposobem jak Ty ale powiedzieli mu ze "nie mozna zmienaic przeznaczenia pojazdu" :/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeciez zawsze mozesz powiedzieć ze wyrejestrowujesz bo np. przez rok nie bedziesz jeździł po drogach publicznych a później znowu zaczniesz, tak mi sie wydaje , nie wiem na pewno

Słyszałem coś podobnego, ze wyrejestrowac można na 9 albo na 11 miesięcy czy jakos tak. Janusz Wajs własnie o tym gadal.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

heheh co do policji i czepiania sie 125 na 50 to u mnie w miescie sie tym nie trzeba martwic... kumpel jezdzi gilera kz 125 (w papierach ma taka nazwe nawet wpisana tyle,ze pojemnosc 48) i go zatrzymali ze dwa razy ,bo... nie wrzucil kierunka przy skrecaniu ;):D i ogolnie da sie bez wiekszych problemow 125 zarejestrowac na motorower ale do tego trzeba kasy i znajomosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slyszałem, że najpierw rzeczoznawca daje opinie o stulejowaaniu cylindra na 50 ccm , potem idziesz na badania gdzie "się mylą" ( teraz jest faza łapuwek), a potem idziezsz do urzędu i rejestrujesz na 50 ;) .

Bez łapówek sie nie obejdzie. a jak tak to napisz jak.  

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...