Skocz do zawartości

125 zarejestrowane na 50ccm


KoNiU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Jaj raczej nie będzie... Ja mam taką DT 125R:D:D przez wakacje przejechałem 6000km zatrzymali mnie raz w celu sprawdzenia dokumentów i nic...:P:) a ostatnio ukradli mi ją lecz na szczęście się znalazła:)zawieźli lawetą na komęde gdzie była druga identyczna tyle ze 4 lata starsza:D:D:D i nic... więc sądze ze niema się zbytnio czym przejmować a jak już to trzeba palić głupa..;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Jaj  raczej nie będzie... Ja mam taką DT 125R:D:D przez wakacje przejechałem 6000km zatrzymali mnie raz w celu sprawdzenia dokumentów i nic...:P:) a ostatnio ukradli mi ją lecz na szczęście się znalazła:)zawieźli lawetą na komęde gdzie była  druga identyczna tyle ze 4 lata starsza:D:D:D i nic... więc sądze ze niema się zbytnio czym przejmować a jak już to trzeba palić głupa..;):D:D

 

To ta co ją po śladach znalazłes bo policja sie nie chciała sprawą zając? Przy okazji - znasz Michała K od białego Matiza, z Piastowa?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. znajomy w stacji przeglądowej??  Tylko później mogą być jaja jak psy skontrolują.

 

mniej wiecej na tej zasadzie, ale to wypali tylko przy sprowadzaniu moto z zagranicy. bo ciezko ze nagle z motocykla 125 zrobi sie przy przegladzie 50tka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał MTXa.Wczesniej był zarejestrowany na 80ccm, poprzedni wlasciciel sie "postaral" i po paru operacjach w dodow wbili mu, ze moto mialo zmieniany silnik. I tak mial motorower z duza blacha z tylu :P

Za to inny przypadek to taki, gdzie w dowodzie jest wbite pojemnosc 125 a nizej napisane motorower :-D , I policja tez sie nie czepia. Dziwny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. znajomy w stacji przeglądowej??  Tylko później mogą być jaja jak psy skontrolują.

 

mniej wiecej na tej zasadzie, ale to wypali tylko przy sprowadzaniu moto z zagranicy. bo ciezko ze nagle z motocykla 125 zrobi sie przy przegladzie 50tka...

 

No chodzi mi o pierwszą rejestracje w Polsce. Ewentualnie jak ktoś wyrejestruje wczesniej i jest mozliwosc ponownego zarejestrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak ktoś wyrejestruje wczesniej i jest mozliwosc ponownego zarejestrowania.

Po wyrejestrowaniu pojazdu nie ma możliwości ponownej rejestracji chyba że jest on pojazdem zabytkowym....Wyerejestrowanie w świetle polskich przepisów oznacza zezłomowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyrejestrowaniu pojazdu nie ma możliwości ponownej rejestracji chyba że jest on pojazdem zabytkowym....Wyerejestrowanie w świetle polskich przepisów oznacza zezłomowanie

 

pewny jestes tego ?? mi sie wydaje ze tem przepis odnosi sie tylko do samochodów i to tych z silnikami 2T, przeciez zawsze mozesz powiedzieć ze wyrejestrowujesz bo np. przez rok nie bedziesz jeździł po drogach publicznych a później znowu zaczniesz, tak mi sie wydaje , nie wiem na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis ten odnosi sie do wszystkich samochodów i chyba motocykli też, ale raczej tak. Jeśli teraz wyrejestrujesz i oczywiscie wcześniej zezłomujesz - to koniec i kropka - nie zarejestrujesz tego ponownie.

Niema takiego pojęcia czasowe wyrejestrowanie.

Przepisy się wciaz zmieniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...