Skocz do zawartości

GPZ 600 '87


Rekomendowane odpowiedzi

A w przyszłosci, jak dozbierasz kase to moze zmienisz na cos innego. Wszystko trzeba przezyc i zawsze nie ma czego żałowac.

 

Mam nadzieje ze dozyje takiej chwili

 

Jeszcze móglbys miec nadzieje, ze dozyjesz chwili jak bedziemy smigac na Twoim moto, cokolwiek to by nie było :P

 

Ale wymyślacie juz z tą włascicielką. Kobita pewnie jak kazda inna ;) To ze kobita smigala tą GPZtą nie znaczy ze od razu musi byc jakies zajechane i po szlifie. A nawet przeciwnie, juz szybciej moznaby sie tego spodziewac jakby smigal nim wlasnie jej syn, albo ktokolwiek... :) Przekonamy sie jak zobaczymy moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób co chcesz stary, ja bym się bał tej głowicy, łożysk w główce ramy (o ile mi dobrze wiadomo, ma podobny problem co GPZ 1000RX), i tej potwornej pracy silnika, po której ciężko ocenić, czy to już się coś spieprzyło, czy też dopiero zacznie, albo coś nowego po naprawie. Jakoś nie przepadam za motocyklami, które pracują jak by ktoś do silnika wrzucił worek gwoździ. Moje zdanie jest takie: sezon się już kończy, pozbierałbyś kase przez zimę, poczekał, poczytał o różnych motocyklach, które Cię interesują i podjął racjonalną decyzję dotyczącą wydania ciężko zarobionej kasy aby nie poszła w błoto. Powtarzam, OKAZJE NIE ISTNIEJĄ. Za dobry sprzęt trzeba zapłacić, inaczej się nie da.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze sie trafi, ale akurat Dziadu napisał mądre słowa, które juz powtarzalam 'the-one' :P A mianowicie: 'sezon się już kończy, pozbierałbyś kase przez zimę, poczekał, poczytał o różnych motocyklach, które Cię interesują i podjął racjonalną decyzję dotyczącą wydania ciężko zarobionej kasy aby nie poszła w błoto'

I to jest prawda, nie warto wyrzucac kasy jak tylko sie ją zarobi, a czasami nawet jak jej sie na oczy nie widziało. Co to za biznes? Warto dozbierac, teraz juz i tak dużo nie pojezdzisz, a jak sie okaze ze w ogole po jakims czasie moto przestanie jezdzic to dopiero bedzie problem. W Polsce trudno bedzie Ci go opchnąc, jeszcze sie okaze ze stracisz na tym zakupie...Wkoncu opłaty tez są wydatkiem. Ale zrobisz jak zechcesz, moje powtarzanie w kółko o trzymaniu kasy i tak idzie na marne...Powodzenia i zeby moto chociaz pojezdzilo troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wyglada na delikatna scieme, bo kto sprzedaje motur po wymianie silnika na dobry za tak niewielkie pieniadze.

Tak samo ta kobieta 49 letnia to ma juz chyba 50 w tej chwili.

Albo opinia o tym modelu musi byc taka ze to kompletny zlom, albo sa jakies problemy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...