Skocz do zawartości

Co myślicie o Hondzie CRM 125 ...może doradzicie inne moto


Gość Daro_ufo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aprilia Rx 125- Ta sama klasa co: Kawasaki kdx 125, Husqvarna wre 125, Ktm Exe 125, i puźniejsze roczniki Suzuki Ts 125r i jak sądze właśnie honda crm. .

Smieszny jestes;]] Jest tak klasa Hard Enduro WRE KDX EXc jak juz ;) pózniej ENduro CRM RX i pózniej Light ENduro dt kmx 8) SORKA :(:D:) pzdr tzn TAK MI SIE WYADAJE :(:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CRM 125 vs. Aprilia RX 125 <-- który motor wygra bitwę ;) nie chodzi tu tylko o osiągi ale o dostępność części, przyjemność z jazdy :(, awaryjność (a raczej bezawaryjność :( ) :!: :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jestes;]] Jest tak klasa Hard Enduro WRE KDX EXc jak juz  pózniej ENduro CRM RX i pózniej Light ENduro dt kmx  SORKA  pzdr tzn TAK MI SIE WYADAJE

czlwoieku ale gadasz glupoty :]

WRE i KDX to inny motor nic tak jak napisales EXC...

do wre i kdx'a porownywalny jest ktm, ale EXE...

do exc typowego hard enduro mozna porownac jeszcze husqvarne wr :]

i do grona exe, kdx i wre mozna smialo dodać rx :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jestes;]] Jest tak klasa Hard Enduro WRE KDX EXc jak juz  pózniej ENduro CRM RX i pózniej Light ENduro dt kmx  SORKA  pzdr tzn TAK MI SIE WYADAJE

BUhhahahaha ale zes doje***** . JEst tak. Hard enduro to 125cc 2t to Husqvarna WR125 i KTM EXC125. Lepsze Enduro: Kawa KDX/WRE/EXE/RX/CRM . Lajtowe enduro: DT/KMX/MTX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC i WR-hard enduro  

KDX,EXE,WRE-trochę podchodzące pod harda  

CRM,DT,KMX,RX-zwykłe enduro

Podzielam tą opinię z tym ze dodałbym tu jeszcze grupe light enduro czyli sprzęty typu: Senda 125, Hyosung RX, Honda XR 125L, Suzi DR, MZ 125SX czy nowa XT 125 R czyli lekkie czterosuwy o mocy od 11 do 15 km nadające się raczej do przejazdu szutrową drogą bo bułki niż do śmigania po lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC i WR-hard enduro

KDX,EXE,WRE-trochę podchodzące pod harda

CRM,DT,KMX,RX-zwykłe enduro

 

To tyle odemnie.

 

Jeśli porównujesz RXa do DT to chyba nie jeździłeś żadnym z nich :P

Jestem praktycznie całkowitym nowicjuszem, ale różnica jest bardzo duża i nie trzeba duzo jeździć żeby ją poczuć. Proponuję małą przejażdżkę każdym z nich po torze i od razu zmienisz zdanie. To zupełnie inne motocykle, chyba że sugerujesz się tym że mają podobny wygląd. Ale tak sądzi większość ludzi patrszących "z boku".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli porównujesz RXa do DT to chyba nie jeździłeś żadnym z nich  

Jestem praktycznie całkowitym nowicjuszem, ale różnica jest bardzo duża i nie trzeba duzo jeździć żeby ją poczuć. Proponuję małą przejażdżkę każdym z nich po torze i od razu zmienisz zdanie. To zupełnie inne motocykle, chyba że sugerujesz się tym że mają podobny wygląd. Ale tak sądzi większość ludzi patrszących "z boku".  

Pozdrawiam

Na DT 125 jeździłem,ale na RXie nie wiem,że RX ma bardziej ostrzejszą charakterystykę silnika ale i tak jestem przy swoim zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...