Skocz do zawartości

Gra motoGP i trudne zakręty


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ps. Need for Speed wymiata :D ale bardziej te starsze wersje (mówie tu o V cześci Porsche)

 

Co fakt to fakt. Na porschakach sie "wychowalem" hihi, ale teraz mam nowy komp i mi nie dziala, tzn dziala ale chwile po wlaczenie przestaje reagowac mysz i klawaiatura. Oczywiscie na windowsie 98. Ten sam problem jest u mojego brata. Moj komp Celeron 2,4GHz, brata Sepron 2,5 Ghz czy jakos tak. Czy ktos z Was spotkal sie z tym problemem i wie jak go rozwiazc? Please help! :D

 

Do gry przez net w MotoGP tez sie dolacze, ale z jakis czas, jak sie pogoda skonczy ;)

 

Co do ruszania - na suchym luz ja caly cas pulsuje gazem az zgasnie swiatlo i rura - udaje sie odstawic mase motocykli nawet na Champion. Na mokrym probowalem rozne sposoby lacznie z dociazaniem tylu przez stawianie na gume - zero efektu, nie mam pojecia jak to opanowac ;)

 

A endo najlepiej wykonac uzywajac oprucz hebla tekze pochyl na bak, odciaza tyl. i Trzeba jechac idealnie prostu, zeby motor byl piionowo a nie w pochyle - wtedy dupa idzie w luft jak z procy ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: jak się robi endo? Tzn. w tej grze jak wykonać ten trick w trybie treningowym. Mam cały wyznaczony odcinek przejechać na przednim kole? To bym musiał chyba do 300 się rozpędzić :D

 

 

musisz po prostu podniesc kolo miedzy liniami... nie musisz przejechac calej odleglosci.. wystarczy ze lekko uniesiesz i nawet zatrzymasz sie miedzy liniami i zaliczy

 

 

 

od siebie mam takie pytanie... zaczalem na pro... dawalo rade wygrywac dostawalem po 4 punkty za wygrana a teraz gram drugi sezon na wyzszym poziomie i jak nie wygram to nie dostane nic... tylko za pierwsze miejsce 1 punkt... tak to ma byc?? kurcze kiedy ja tyle punktow nazbieram zeby moja Kawa nie odstawala od reszty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wyzszy poziom trudnosci to wiecej punktow za zwyciestwo sie dostaje (1 poziom wyzej=1 punkt wiecej) ale jak juz w poprzednim sezonie na tym torze dostales max punktow to przy zwyciestwie na tym wyzszym poziomie dostajesz tylko ten 1 pkt i przy nastepnym sezonie na wyzszym poziomie znow tylko 1 pkt a bez zwyciestwa sie nic nie dostanie (chyba ze w poprzednich sezonach sie na tym torze nie wygrywalo)

nie za bardzo wiem jak to napisac ale mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi:)

 

a ja jutro albo pojutrze juz sobie pogram w motogp 3 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli... jesli przejde sezon na maksymalnym poziomie trudnosci i wygram wszystkie wyscigi to dalsza gra nie ma sensu?? :/ kicha w sumie...

Zabawa polega na tym, że bez zdobycia tych punktów nie wygrasz żadnego wyścigu na wyższym niż Pro poziomie (a i to z trudem) ;-)

 

Mam jedno poważne "ale" do gry MotoGP 2. Podejrzewam, że za celowe przewrócenie przeciwnika w rzeczywistości można być zdyskwalifikowanym. Tymczasem największą trudność w grze stanowi nie wygranie ale odjechanie zawodnikom na tyle, żeby nie dogonili i nie przewrócili. Porażka sportu zupełna :( Oczywiście 100% sim, ale inaczej jaki sens jeździć? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...