Skocz do zawartości

Ciekawe usprawnienie bimetalowego przerywacza migaczy :))


kalosh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno szperałem po stronach w sieci i znalazłem artukuł o przerywaczach w Jawach. Jak wszyscy użytkownicy bimetali wiedza nie pracują one równo, lubią czasem w ogóle nie działać. Wyczytałem tam, że można sobie wmontować zamiast bimetala elektroniczny przerywacz na przykład od malucha (ja mam właśnie taki) albo wartburga. Działa bardzo fajnie. Nie jest uzależniony od obrotów silnika i może wykrywać czy padła nam żarówka. Kosztuje niewiele (ja kupiłem za 17 zł), więc jeżeli ktoś ma luzem dwie dyszki może sobie ciekawie usprawnić kierunki :()

Pozdrawiam kalosh

 

PS. Wyczytałem to na stronie Demonosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamieniłem na z PF126-małą kostkę i jstem zadowolony a koszt 5 zł na szrocie! działa też ślicznie a mocne ze hoho aa jeszcze jedno- natychmiast po właczeniu nastepuje zaświecenie żarowki- odwrotnie niz w termikach a ja cyka!

polecam

 

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze! ale koleś! gratulacje! Myślę że odkrywcy nobel się należy!!

Pisałem to żeby odświeżyć temat i poinformować niedoświadczonych. Nie jestem tego odkrywcą to też zaznaczyłem. Jeżeli uważasz, że nie do Ciebie to kierowałem to po co komentujesz to w tak prostacki sposób?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to żeby odświeżyć temat i poinformować niedoświadczonych. Nie jestem tego odkrywcą to też zaznaczyłem. Jeżeli uważasz, że nie do Ciebie to kierowałem to po co komentujesz to w tak prostacki sposób?!

Zgadzam sie.. Kilku osobom to moze pomoc. Pozatym nie napisal bzdury tylko fakty takze nie wiem czemu na niego najezdzasz customer :? . Dlatego ze jest nowicjuesz na FM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...