Skocz do zawartości

Ciekawa hardcorowa propozycja dla endurowców / crossowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, tyle pi razy drzwi kosztuje udział w 2-dniowych zawodach PZM, gdzie zapycha się bez celu przed siebie. A tu za te same pieniądze PRZYGODA!  

 

pzdr

To prawda. Ja bym chcial pogadac z osoba ktora skorzystala z tej oferty i jakie jest jej zdanie na ten temat.. Chociaz w sumie do organizowania to tutaj wiele nie ma. Transport motocykli i tyle, a reszte to juz sobie ustawiamy jak chcemy. Ojjjj chetnie bym na cos takiego pojechal z 4um'owa grupka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial pogadac z osoba ktora skorzystala z tej oferty i jakie jest jej zdanie na ten temat.. Chociaz w sumie do organizowania to tutaj wiele nie ma. Transport motocykli i tyle, a reszte to juz sobie ustawiamy jak chcemy.

przydałby sie jakiś przewodnik który pokaże dobrą trase do jeżdżenia i jakiś jeep który ewentualnie może zabrać motocykl na pake jeśli padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super sprawa, jak kupie koła enduro to napewno o tym pomyśle ,a jak to jest od strony prawnej ,można tam jezdzić czy nie??
]

 

 

Proponuję poczytać w mojim wątku.

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=410751#410751

 

p.s Ja z chęcią bym pojechał ale nie ten sprzęt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj chetnie bym na cos takiego pojechal z 4um'owa grupka!!!

Ja też :(

 

Kurde naprawde fajna sprawa. Wydaje mi się że nie tylko ja się napaliłem.

Dominiku jak tylko udacie się na tą wyprawe to prosze o jak najszybszą relacje :( Ciekawe czy można sobie coś takiego samemu zorganizować. Może ktoś zna jakieś miejsca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w jakims strategicznie centralnym miejscu :P tylko takie rzeczy zostawic najlepiej komus bardziej zorganizowanemu... Dominik ? ;) chociaz po borkach troche inaczej na niego patrze:> taki sie "pan powazny" wydawal :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie jak sie wbijasz w las to cywilizacji mozesz nie zobaczyc dluuuuuuuugo, OEM wybieral sie na male wprawy i nie raz lezalo sie w wodzie czy tez przelecialo przez kierownice bo rowu pierwszy nie zobaczyl i glebowal, najlepiej sie wlasnie jezdzi trasami ktorych sie nie zna, tak przelajowo :P najwieksza frajda jak jest jakas przeszkoda typu rzeka, gora czy tez masakryczne bloto czy full piachu ;)

u nas po prostu kukamy na mape wojskowa i wybieramy cel, a trase wybieramy po drodze, nie raz jechalismy i patrzymy i okazuje sie ze w rezerwacie jestesmy ;p

nie wiem czy u was sa takie tereny ale u mnie full tego jest ;p

nie nudzi sie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...