Skocz do zawartości

Co lepsze gilera eaglet czy aprilia classic 50


remik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proble, chce kupić coś w stylu chopera zarejestorwane na motorower, zastawiam się własnie pomiedzy tymi dwoama motorkami gilera i aprilia classic jak uwarzacie, co byście mi polecilim, a moze znacie jakieś inne motorki w podobnym stylu, cenowo jestem ograniczyny do 4000 z małym hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wieku 20 lat chcesz kupic 50-ke? :roll: szybko sie znudzi i nie bedziesz miał satysfakcji z jazdy .

za tą kase wyrwiesz 125-ke na pewno albo starszą japonie o wiekszej pojemnosci

co do pytania to lepsza aprilke bo bedzie latwiej o czesci. ten drugi temat o dzinszengu (czy jak to sie ku*wa wymawia) założyles zupelnie nie potrzebnie bo mogłes zapytac tutaj. no wiec to zabaweczka, którą jedyną zaletą jest małe spalanie :) poza tym chinskie gooowno czyli co chwila awarie itd

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka czyli RED ROSE ma 5 biegow, wygodna to moze dla mnie nie jest, bo kregoslup mnie boli po odcinku 10 km, sam nie wiem dlaczego, na innych tak nie jest. No i v-max seryjnie tak okolo 90-100. No ma dozownik, w cieczy jest. Jest ona nawet duza, i bez problemu przypomnina chopera o wiekszej pojemnosci. I co tam jeszcze.... Pali okolo 5 l na sto przy agresywnej jezdzie. Ten moment obrotowy troszke przeszkadza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jincheng jest własnie tego przykładem.

 

A mozesz mi taki przykład podac?? :(

Ja osobiscie znam goscia od jinchenga, a własciwie od łosia(czyli to co w tym roku wyszło, takie, z płomieniami, po 3700zł za nówke). Ciora go równo, jak go dotarł(ok. 1000km) to wakacje smigał co niedziele 200km i w tygodniu codzień niewiele mniej. Jakoś nic mu sie z nim nie dzieje. Sam nawet mam zamiar zmienic rometa na wiosne na tego za 3700PLN(min. bo jeszcze moze byc simson, jakas 80tka np. RG80, MBX80 itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chce kupic 50 a co sądzicie o ŁOSIU może to jest dobre rozwiązanie ?

To jest takie badziewie ze nawet moja matka widzac go na ulicy zaczyna sie smiac, a ona ma zerowe pojecie na temat motocykli :mrgreen: . Po prostu zenada... On jest taki malutki i delikatny ze chopperem go nie mozna nazwac. Bez porownania do innych sprzetow wymienionych w tym topicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aprilii czy w gilerce trzeba raczej czesciej robic remonty niz w jichnegach czy w łosiach. Włoskie są duzo bardziej wyzyłowane, a za 4tys sie takiej aprilii idealnej nie dostanie :-D A jak komuś juz kiedys taki chinczyk stanie, to mozna kupic czesci w sklepie hondy. Bedzie duzo drozej, ale honda jest honda. Takze ja raczej myśle o łosiu, ew. jakies RG80 czy MBX80.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...