Skocz do zawartości

Czy warto kupic Jinchenga


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też Ci odradzam 50-tkę. Jeździłem poł roku skuterem chińskim 50 ccm, przebieg 5600, intensywne używanie - zero usterek. :( Dobrze go wspominam.

Ale: prędkości około 50 km/h - to nie jest jazda dla dorosłego czlowiek. Jesteś spychany na pobocze, wszyscy Cię wyprzedzają itd. :cry: Mój skuter, gdy był zablokowany, tyle wyciągał... Nigdy więcej, to nie wpływa dobrze na samopoczucie, czujesz się nijako :| - poza tym nie jest to prędkość bezpieczna. :(

Po odblokowaniu skuterek jechał 60 z groszami - bardzo sympatycznie się nim jeździło, ale to i tak za mało, by być pełnoprawnym użytkownikiem dróg. :D

Jeśli już chcesz 50-tkę - to kup coś, co pojedzie bez agonii te 70-80 km/h. Są takie motorki - niestety droższe nieco. Tyle musisz wyciągnąć, żeby nie być spychanym zawalidrogą. ;)

Więc radzę, przemyśl swój swój wybór. Pozdrawiam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś spychany na pobocze, wszyscy Cię wyprzedzają itd.  :cry: Mój skuter, gdy był zablokowany, tyle wyciągał... Nigdy więcej, to nie wpływa dobrze na samopoczucie, czujesz się nijako  :|  - poza tym nie jest to prędkość bezpieczna.  :evil:

Bardzo dziękuję za te słowa. Miałem chwilę zwątpienia czy warto robić prawko - myślałem o skuterze 50ccm. Ale to co napisałeś dało mi do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wlasnie takie cudo na warsztacie i... jak go odpale to powiem jak sie jezdzi. na razie poszukuje schematu do instlki elektrycznej - zgubil gdzies swiece, wlascicielka oddala od warsztatu samochodowego - tam zrobili wszystko i rowniez co nie trzeba (wstawili nawet cewke od malcza 8O ) i oczywiscie spieprzyli bardziej niz bylo - partacze

 

schemat instalki poszukiwany - heeeeeeeeeelp!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fv - więc rób prawko. 8) Naprawdę warto! Nie będziesz skazany na 50-tki i ewentualne zarzynanie ich jakimiś tuningami. ;)

A oprócz osiągów jest wg mnie jeszcze jeden argument: trochę inaczej się jedzie - jako motocyklista - z Prawem Jazdy A w kieszeni niż na dowód. :)

Powodzenia i szerokiej drogi! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...