Skocz do zawartości

jak nie popełniać błędów?? testy:(


cespenar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generanie nie zmieniaja kolejnosci odpowiedzi ... ja mialem wykute na blache ze przed egzaminem caly test robilem w 1 minute(powaga) i zawsze 0 bledow

Moim zdaniem (z doswiadczenia wlasnego) testy trzeba wbic na pamiec (100% pewnosci ze sie zda) bo niektore pytania i odpowiedzi sa tak sformuowane ze nie bardzo idzie obczaic o co chodzi a czasem nawet logiczne myslenie nie pomaga. W moim przypadku to byly dwa popoludnia dziobania i testy wbilem na pamiec (0 bledow)

jestem dokladnie tego samego zdania co kolega, niektore tresci pytan wprawiają w mdłosci nawet bardzo zaawansowanych uzywkoników dróg, dla przykladu do tego samego obrazku na ktorym widzimy światła i zapaloną zieloną strzalkę dla skrecających w lewo z pasa lewoskrętu, teraz pytania brzmiały mniej wiecej tak

1. Widzać taki znak można

a)skrecać w lewo

b)zawracac

c)jechac prosto(albo cos takiego)

 

Drugie pytanie do tego samego obrazka

2. Kogo dotyczny zielona strzałka

a)skręcającego w lewo

b)zawracającego

c)jadącego na wprost

 

o ile w pierwszym wypadku odpowiedzi poprawne to A oraz B, o tyle w drugim pytaniu o dziwo odpowiedzią poprawną jest tylko odpowiedz A...

to jest tylko jeden przyklad ale takich przykladow naprawde mozna mnożyc.

Generalnie polecam nauczyc sie testow na pamięć i miec pewność ze sie zda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (z doswiadczenia wlasnego) testy trzeba wbic na pamiec (100% pewnosci ze sie zda) bo niektore pytania i odpowiedzi sa tak sformuowane ze nie bardzo idzie obczaic o co chodzi a czasem nawet logiczne myslenie nie pomaga. W moim przypadku to byly dwa popoludnia dziobania i testy wbilem na pamiec (0 bledow)

 

Pozdrawiam

 

Nie zgadzam sie :) Kazde pytanie jest logiczne ale tylko wtedy kiedy znasz kodeks. Jesli masz mala wiedze to nie wiesz dlaczego jest tak a nie inaczej i kujesz na pamiec.

 

andrzejtomecki otoz sa takie pytania i jesli chodzi o 1 chodzi o to ze masz dodatko swiatlo sygnalizujace zastepujace kiedy slawna strzalke pod swiatlami i wtedy mozesz skrecic i zawrocic. W drugim pytanie masz swiatla kierunkowe a wtedy dotyczy one tylko kierunku ktore wskazuje. Poprostu nie znasz przepisow i stad twoje watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie pytania na tescie były logiczne i poparte przepisami kodeksu drogowego. Znalazłem tylko jedno, którego nie rozumiałem bądź było błędne. Skrzyżowania to już w ogóle bajka :)

 

Każde pytanie trzeba czytać co najmniej 3 razy - po razie dla każdej opcji i zaznaczac jesli się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...

jak ktos robi bledy w testach to znaczy' date=' ze nie zna sie na zasadach, a na drodze nie ma miejsca na bledy![/quote']

 

Zgadzam sie w 100% i jeszcze raz powtarzam. nie ma w tych testach pytania w ktorym poprawna odpowiedz nie odpowiadala by zasadom zawartym w kodeksie drogowym. Ja nie mailem zadnego problemu 3 lata temu jak robilem B i teraz jak zrobilem A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co zdajesz A1? Zrób A

 

nie wypowiadaj sie lepiej jak masz tak pisac ' date=' kur*a czy to jest twoja sprawa[/quote']

Nie podnos glosu koles tym bardziej na starszych :!: :!: :!: Kazdy może wyrazić swoje zdanie a tym bardziej ty nie bedziesz nikomu zabranial swojiej wypowiedzi :twisted: Ja przychylam sie zdania kolegi ze nie warto robic A1 jak za dwa lata bedziesz przechodzil to samo ale jak rodzice dają to poco im tego odmawiac nie bo watpie ze w wieku 16lat ma sie kase zeby zrobić prawko i jeszcze do tego kupić motocykl a koledze radze posiedziec troche przed kompem i wykuc na pamiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...