Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy w zyciu siadłem w tym sezonie na motor crosowy marki Cz model 514 no i miałem problem jakie buty ubrać by było w miarę bezpiecznie dla stopy i kostki podczas jazdy ! Nie powiem co wymyśliłem bo troche wstyd :oops: ale koledzy co ze mną ganiali ochrzcili je mianem "buty gagarina" :-D

Ubawiłm sie po pachy ale zaznaczę że podeszew, noski buta i kostka były sztywne maksymalnie i w kontakcie z glebą spisywały sie świetnie!

Koszt butów .......9 złociszy!!! i trochę roboty

Śmieszne to było wszystko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy w zyciu siadłem w tym sezonie na motor crosowy marki Cz model 514 no i miałem problem jakie buty ubrać by było w miarę bezpiecznie dla stopy i kostki podczas jazdy ! Nie powiem co wymyśliłem bo troche wstyd  ale koledzy co ze mną ganiali ochrzcili je mianem "buty gagarina"  

Ubawiłm sie po pachy ale zaznaczę że podeszew, noski buta i kostka były sztywne maksymalnie i w kontakcie z glebą spisywały sie świetnie!  

Koszt butów .......9 złociszy!!! i trochę roboty  

Śmieszne to było wszystko!!

NO jak juz napisales posta to napisz tez cos o butach!! BYc moze taki patent przyda sie poczatkujacym :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt butów .......9 złociszy!!! i trochę roboty

pewnie zwykłe trampki i blacha ocynkowa na czybek 2 gwoździe i buty crossowe zprawdziwego zdarzenia :lol:

 

:-D :-D :-D :-D No to mnie rozbawiłes do łez!

Widzę że ludziom różne wiejskie patenty chodza po głowie, jednym słowem pomysłów nie brak! Po mojej głowie też chodzą no i przyznam się że to były radzieckie hokejówki oczywiście bez łyzew na pożądnej gumowej podeszwie :lol: Ot i cała tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jeźdizłem w tych bucikach.Ale kumpel ma buty baaardzo amatorskie,miękka skóra,pękły mu na zgięciu :? .Za tą kase poszukaj cos lepszego,może formy terrein??wyrwiesz na bazarze za 400zł.

 

PS.Te FLY 805 wydają mi się tak samo klasowo jak te O'NEAL za 440zł(modelu nie znam).

 

Pzdr Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy skontaktować się z punktem który jest oficjalnym przedstawicielem Yamahy na Polske. Tam się dowiesz ile kosztują i ogólnie powinni wszystko Ci powiedzieć. Ewentualnie może u Mielocha ale on się chyba zajmuje Suzuki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Seweryn Białynicki

r

elo elo napisał

"Nie wygladaja na zbyt solidne, tak jak jakies buty O'neala"

 

 

Powiadasz że buty O'neal nie wyglądają na solidne.

W takim razie podziel sie ze wszystkim swoimi informacjami na ich temat?

Skąd wiesz że nie są solidne, miałeś może okazję jeździć w nich, czy tylko sugerujesz się wyglądem albo własnym przeczuciem?

Może powiesz nam cos więcej na podstawie wyglądu o innych produktach?

Wygląda na to ze nasz kolega z "eloelo" posiada niespotykany dar.

Chociarz zważywszy na fakt iż masz zawsze bardzo wiele do powiedzenia na kazdy temat można by pomyśleć że ma za sobą spory bagaż doświadczeń. Tylko pytanie ile lat doświdczeń moze miec szesnastolatek?

 

Ja jeżdzę w tych butach od dawna w ekstremalnych warunkach i nie oszczędzam ich w ogóle i odziwo nic złego sie z nimi nie dzieje. No cóż ale co ja moge wiedziec na temat tych butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie ile lat doświdczeń moze miec szesnastolatek?

A co ma do rzeczy wiek? 16 latek moze latac 10 lat i miec takie doswiadczenie i umiejetnosci o jakich nawet nie snisz. Wg. mnie dyskryminowane młodszych za ich wiek jest dość prostackie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seweryn Białynicki wymiatasz ziomie...

Wlasnie widze na twoim avatarze jak w tych butach latasz <lol2>

 

 

Powiadasz że buty O'neal nie wyglądają na solidne.

W takim razie podziel sie ze wszystkim swoimi informacjami na ich temat?

No i to ze nie wygladaja na solidne to prawda' date=' przypominam WYGLĄDAJĄ jak z jakiejś taniej skóry :']

I nie powiedzialem jakie sa, bo cos moze wygladac do dupy a byc dobre,

tak samo tech 10 wygladaja fajnie a co ? podeszwa sie odkleja.

Wiec nastepnym razem czytaj uwazniej - albo mysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seweryn Białynicki
Wlasnie widze na twoim avatarze jak w tych butach latasz

 

 

Wiesz co ,to że sugerujesz sie moim zdjęciem najlepei świadczy o tym jaki jesteś głupi bo co ma wspólnego moje zdjęcie do butów w jakich jeżdze. Czy ty na prawde masz tak mało rozumu czy jeszcze nie dorosłeś żeby myślec racjonalnie.

Widzę że namówiłeś swojego kolege z miasta żeby stanął w twojej obronie bo tobie samemu brakuje jaj. I niech twój waleczny kolega wie że nie dyskryminuję ludzi ze względu na wiek tak więc jak "enduroguy" ma jakies kompleksy to niech zgłosi się do psychologa może on mu pomoże.

I w odróżnieniu do ciebie chłopcze ja myślę czego życzę tobie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...