Skocz do zawartości

LIX (59) Motocyklowa Pogoń za Lisem


macbrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Kto będzie wybierał się tam rano w dniu imprezy i by mnie przygarnął żeby z nim pojechać?? Tylko jest warunek niezależny ode mnie. Nie powinna przeszkadzać takiej osobie prędkość rzędu 55-65 bo więcej w trasie nie będę trzymał i to jeszcze zależy od pogody bo jak będzie pod duży wiatr to może być nawet 50km/h. Jeżdżę Simsonem dlatego taka prędkość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiecej info ale niestety nadal nie wiemy gdzie :) Organizatorzy zwlekaja do ostatniej chwili. Cena znów 50 zł i cos mi się zdaje że już taka zostanie ech...

 

"LIX Pogoń za Lisem"

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów na tradycyjną "LVIX" (59) Motocyklową Pogoń za Lisem organizowaną przez Automobilklub „Rzemieślnik” Warszawa.

Impreza odbędzie się 6 listpada 2005

 

W najbliższym czasie Lis ujawni okolice, w których odbędzie się impreza.

 

Trasa będzie prowadziła po drogach asfaltowych, terenowych, ścieżkach leśnych, polnych itp.

Tradycyjnie należy spodziewać się wszelkich utrudnień, złośliwości i forteli ze strony LISA. Nowicjuszom i debiutantom wszelkie zasady imprezy LIS wyjaśni na odprawie, tuż przed startem. Wtedy też ujawnione zostaną : kolor farby, którą będzie znakowana trasa oraz ilość i oznaczenie Punktów Kontrolnych, w których należy uzyskać potwierdzenie przejazdu.

 

Koszty udziału w imprezie:

- wpisowe - 50 zł /obowiązkowe/

- pamiątkowa plakietka – 25 zł

 

LIS uprzejmie prosi wszystkich uczestników o zachowanie zasad bezpieczeństwa jazdy i przestrzeganie przepisów Prawa o Ruchu Drogowym oraz poszanowanie prawa do odmienności poglądów tych wszystkich, którzy na motocyklach nie jeżdżą i być może, motocyklistów nie lubią.

 

Przypominamy też, że zabroniony jest wjazd na tereny prywatne i chronione.

Informacji dotyczących "LVIX Pogoni za Lisem" udziela Automobilklub "Rzemieślnik" pod nr telefonów /0....22/ 632 81 49, 631 96 20 .

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macbrus nie przrażaj ludzi

przecież i tak jeździ się głównie

po drogach nieutwardzonych.

Poza tym zapomniałeś dodać, że

wpisowe płacą tylko kierujący biorący

udział (za Radka jako pasażera nie płaciłem)

bo się jeszcze nam kibicki wystraszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba dzieciak powinien uważać ja zatrzymałem sie na poboczu drogi i nagle słysze pisk opon i jak coś nie walnie Wuesie w tył ........... Szkoda gadać , zapomniałem dodac że w zeszłym roku było dużo osób które nie płaciły wpisowego a pojechały sobie tak dla zabawy. W końcu dla niektórych 50 zł to cały bak paliwa . Myśle że czasy kiedy na pogoni za Lisem startowało 200 motocykli i innych pojazdów są już za nami no chyba że organizatorzy zmniejszą wpisowe. Gdzie te czasy kiedy na pogoni za lisem było pełno zdezelowanych Wfm-ek , Shl-ek , dziwologi typy wsk-trajka czy welorex z silnikem malucha :) Teraz same enduro i crossy.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az mnie szlag trafia na sama mysl ze nie bede mogl sie wybrac w tym roku  

 

jeśli impreza będzie podobnie jak rok temu w okolicy BIAŁOBRZEG napewno wpadnę - poprzyglądam się troszkę :)

 

 

hmm chyba żeby kostke na GS-a zaj....ac i pojeździc z wami.............. :twisted: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...