Skocz do zawartości

Borki 2005 - fotki tudzież opis przeżyć


Rekomendowane odpowiedzi

swiruradom

własnie wróciłem z trasy... przejeżdzałem przez twoją Mieścine i teraz juz wiem, dlaczego "Świru" bo każdy kto po tych dziurach odważy się mykac na 2 kółkach musi być świrnięty :-D :)

p.s. najlepsze, że byłem dostarczyć towar do firmy AGARADOM :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się w końcu stało z obrusem dyrekcji? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

żeby czasem się nie okazało, że ktoś sobie nim doope teraz podciera- TAM były dwa moja podpisy :twisted: :)

 

ps. Miał iść na allegro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Miał iść na allegro :>

 

A no właśnie!!! Panie Dominiku, Panie Pawle! Co z naszym obrusikiem??? Toż to cała historia jest na nim zawarta!!! Niech, no tylko go nie będzie, to my już z Asią się do Was wybierzemy! :twisted: A co! I do Zielonki i do Poznania! Czy ktoś jest chętny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś dooopa... nawet nie zajechałeś

stary wybacz, ale jechałem w 2 dniową trase !

pierwszy dzień:Poznań :arrow: Świdnica, Wrocław, Częstochowa, Katowice, Kraków

drugi dzień: Tarnów, Rzeszów, Tarnobrzeg, Radom, Łódz :arrow: Poznań

i w każdej z tych miejscowości miałem od 1 do 4 punktów do objeżdzenia i zrzucenia towaru, więc miałem strasznie napięty grafik i nie miał bym czasu nawet na fajeczke wpaść (a tym bardziej na piwko !) nie pękaj - też żałuje strasznie - przed wyjazdem myślałem o tym kto gdzie mieszka, aby ich odwiedzić, ale niestety tym razem mi dane nie było ;( następnym razem odezwe się po namiary (jak będę wiedział, że zdąże odwiedzić...) miło, że mnie zjebałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wyjazdem myślałem o tym kto gdzie mieszka' date=' aby ich odwiedzić, ale niestety tym razem mi dane nie było ;( następnym razem odezwe się po namiary [/quote']

Ja się zgłaszam!!!! :) Konstancin pod Warszawą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...