Skocz do zawartości

WR450F zarejestrowana na...


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He he he... dzieciak 13-letni na WR450F.

Słyszałęm większego suchara, jak na onecie pisali o jakimś wypadku motocyklowym to w komentarzach jakiś koleś usilnie twierdził że z łatwością i to już od jakiegoś czasu ujeżdża GSX-R'a 1000 ,2004 rok :roll: i jeździ nie po torze (bo w to może bym jeszcze uwierzył), ale on mówi że jeździ bo drogach publicznych i nierzadko przekracza 200km/h, aha no i najważniejsze delikwent ma 16 lat... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałęm większego suchara' date=' jak na onecie pisali o jakimś wypadku motocyklowym to w komentarzach jakiś koleś usilnie twierdził że z łatwością i to już od jakiegoś czasu ujeżdża GSX-R'a 1000 ,2004 rok :roll: i jeździ nie po torze (bo w to może bym jeszcze uwierzył), ale on mówi że jeździ bo drogach publicznych i nierzadko przekracza 200km/h, aha no i najważniejsze delikwent ma 16 lat... :-D[/quote']

Ma 16 lat i bogatego tatuśka, "nierzadko przekracza 200" - Gixerem 1000 to nie problem. Nawet jesli ten gosc bajke pisal to taka sytuacja wcale nie jest taka nieprawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu napewno to nie bylo robione w stacji kontroli bo wrazie wpadki czlowiek ktory to zrobil traci uprawnienie (jak wyzej bylo napisane) i bedzie odpowiadal za lapowki

wedlug mnie ten motor byj kradziony i mial bite nr albo podrabioany dowod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam' date=' byłem dzisiaj na oldtimerbazar we Wrocławiu, spacerowałem, szukałem jakiegoś fajnego motorka do kupienia(ale nie znalazłem) i natknęłem sie na yamahe wr450F która była zarejestrowana na MOTOROWER!!!, powiedzcie mi czy takie coś jest w ogóle możliwe i co może sie stać kiedy policja zainteresuje sie takim nietypowym "motorowerem" i bedzie chciała sprawdzić jego prawdziwą pojemność itd i co zrobią kiedy dojdą do tego ze to nie motorower tylko wałek:lol:[/quote']

Jak cena była jak za motorower to trzeba było brać, zarejestrowć jako motocykl ( poprzedni właściciel dostaje w dupę, ale osraj to).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odejść w spokojne miejsce, wyjąć komórę i dryndnąć na 112.

Hujów bandytów i przekręciarzy eliminować!

Przyjeżdża załoga z wydziału wywiadowczego po cywilnemu, udaje klienta, zgarnia gościa i mają z nim zabawę. Nawet niewyszkolony w sprawach motocyklowych policjant, będzie widział, że rzeczona WR'ka jest przekręcona.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam taki papierek który podbija mechanik i praktycznie kazdy motor zarejestruje na motorower. Ze 125 nie było problemu 80 juz pare zarejestrowałem ale nie probowalem rejestrowac cos wiecej niz 125 wiec niewiem ale mozna sprobowac. A pozatym to polska wiec wszystko możliwe :mrgreen:

 

loo...a kim Ty jestes w ogole i co Ty mozesz miec za papierek? pierwszo slysze o jakims takim papierku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...