Skocz do zawartości

Pare fotek...


Olej_MPK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skuter to gowno dla debili (jexdza nimi strazacy miejscy )

A ty co masz za zajebisty sprzęt? R1 czy GSX-a??? Jak dla mnie to nie ważne czy ktoś jeździ na EXC, R1 czy SR tylko że ROBI TO CO LUBI i twoje prostackie podejście mnie zajebiście rozśmiesza. Ch..j ci do tego na czym on jeździ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

a ja tak powiem : po co ta cala maskarada ?

ja nie lubie skuterow nowych ( kazdy ma swoj gust ) ale stare typu osa , mozna zawiesic oko

a ludzie co jezdza na nich nic mi nie zrobili wiec czemu mam ich ponizac ? traktuje ich jak kazdego poprostu ( na moto staram sie pozdrawiac , lecz nie zawsze odmachują )

a co do tematu stoppie skuterem latwiej zrobic niz rometem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne jest to ze jedziesz na moto ktore wyglada jak scigacz, pierdzi jak komar i osiagi ma jak skuter. TO ze ktos jedzie ns skuterku to nic smiesznego, bo tak sie juz utarlo ze skutery nie maja wygorwanych osiagow i maja chrakterystyczny dzwiek. Poza tym , skuter nic nie udaje, jest poprostu skuterkiem... a scigacz 80 ? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
Naprawde się nie spotkałeś Krzychules z chamstwem ze strony skuterzystów

niekiedy takie sytacje sie zdarzały ( z mojej strony pozdrowienie a z drugiej srodkowy palec uniesiony wysoko ponad kask :-x ) ja wole jezdzic w towarzystwie manuali

ps po jakiego grzyba produkuje sie skutery sportowe (katany i inne ustrojstwa )? :? to tylko ladnie wyglada i nic wiecej ( o osiagach nie dyskutujemy )

to jest tylko dobre do przemieszczania sie z punktu A do punktu B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde się nie spotkałeś Krzychules z chamstwem ze strony skuterzystów??

A Ty sie nie spotkales z chamstwem ze strony innych motocyklistow??

To argument babci w stylu: "motocyklisci sa zli!! NIe widzialas nigdy jak taki pedzi przez miasto??"... mowia tak, a na samochody nie zwracaja uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre porównanie. Dziewczyna na skuterze to zupełnie inna sprawa...

z tym sie zgodze , wedlug mnie skuter powinien byc tylk dla kobiet dlatego ze nie trzeba tam kompletnie nic robic tylko lac i jezdzic ;) nawet biegow nie trza umiec zmieniac .... :D bozeeee kto to stworzyl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
Dobre porównanie. Dziewczyna na skuterze to zupełnie inna sprawa...

z tym sie zgodze , wedlug mnie skuter powinien byc tylk dla kobiet dlatego ze nie trzeba tam kompletnie nic robic tylko lac i jezdzic ;)

a ja wam powiem ze zdarzaja sie wyjątki

znam jedna taka co gania jawka 50 skuterkiem

sama zrobi mieszanke zmieni lancuch wymieni opone/detke

sama wyczysci i wyreguluje gaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek89, Thomaszek. Ale z was prostacy. Tylko tyle wam powiem bo brak mi słów. To dobra od dzisiaj mówimy tak: chłopak na skuterze to pedał, chłopak na motorowerze z rocznika poniżej 1990 to wiochmen bo ma stare gówno, koleś na ścigu to pajac bo w las nie może wjechać a chłopak na crossie jest zerem bo ma mały Vmax :lol: .Ale jesteście zajebiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze zdarzaja sie wyjątki

znam jedna taka co gania jawka 50 skuterkiem

sama zrobi mieszanke zmieni lancuch wymieni opone/detke

sama wyczysci i wyreguluje gaznik

a to wiem ze sie zdarzaja ,niestety nie znam zadnej narazie ;)

 

Jesteś dopiero jeden dzień na forum thunder31. A już udowodniłeś kilka razy, że twoja obecność na tym forum to jakiś żart...i to wcale nie śmieszny.

racja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc po kolei :twisted:

Po pierwsze: Nie mówie że RG to jakieś cudo, jednak ja nie zbierałem przez pare lat na coś, czym można pojechać "z punktu A do punktu B", może zachaczając o C (w mieście).

Po drugie: Popieram że skutery automaty to typowe dla dziewczyn, manetką do oporu i w p*zdu jechać aż do pustki w baku.

Po trzecie (ktoś pisał że jazda na rg nie jest trudna): Owszem, nie nie jest trudna, np. porównójąc z jazdą np. na CBR 600 :roll:

Po czwarte: z tym że RG ma chyba najpaskudniejszy przód jaki może mieć motr to sie zgadzam, dlatego chce zmienić przednią owiewke ;)

Po piąte: Nie mówie że "Skuter to gowno dla debili (jexdza nimi strazacy miejscy )

", bo to jest już lekkie przegięcie

Po szóste: aLLy... może RG szybkie nie jest, ale po 80 rocznik 91' nie wyobrażałem sobie że to leci 200 ileś, stanie na koło na każdym biegu(chociaż to uważam za kretynizm)

7: eloelo- ja nie lubie skuterów i choćby miał silnik odrzutowy nie kupiłbym go bo skuter to skuter. A gadki typu że stare itp. mijają sie z prawdą bo mimo tych 14 lat jest w naprawde bdb stanie.

DOBRA PRZYZNAJE SIE, PRZESADZIŁEM Z TEKSTEM ŻE SKUTER TO NIE MOTOR!!! i to chyba na tyle:P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego Kamikadze! Czy Ty naprawdę siedzisz tylko w domu i przeglądasz foldery ze skuterami? jakoś nie trafiają do mnie zupełnie Twoje argumenty dotyczące skuterów. Jak chcesz zmieniać powszechne opinie to miej argumenty na to... Ich użytkownicy sami sobie zapracowali na taką opinię (jakoś jeszcze kilka lat temu nikt nic nie miał do skuterzystów). Doświadczenie niestety nie pozwala mi mieć innego zdania o tych pojazdach. http://www.big-boys.com/PICTURES/PICTURE1637.HTML <--- to zdjęcie niech będzie podsumowaniem tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...