Skocz do zawartości

moto szkola kolo modlina


Bekon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolezanki i koledzy.

 

poniewaz w najblizszym czasie nabede upragniony motocykl / enduro / i wreszcie zrobie prawko kat. A , chcialbym podejsc powaznie do tematu opanowania sztuki jazdy na jednosladzie. powszechnie wiadomo, ze kursy prawka moga co jedynie wpoic w kursanta zle nawyki, ale rowniez wiadomo, ze istnieja miejsca gdzie naprawde mozna poglebic swoja wiedze w zakresie prowadzenia motorka - profesjonalnie i zawodowo. takim miejscem jak ostatnio wyczytalem jest szkolka kolo modllina reklamujaca sie na lamach swiata motocykli - www. motoszkola.pl - opisy sa calkiem zachecajace, ale wdzieczny bylbym za opinie ludzi ktorzy sie z tym zetkneli i ewentualnie jakies inne alternatywy.wiecie o co chodzi , czy warto , a jesli tak to gdzie , itp...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję linka : http://www.motoszkola.pl/

 

Brzmi to fajnie, postanowiłem, że na pewno się zapiszę jak zobaczyłem program. Tylko k**wa ta cena - 570 zł. Już zmiękłem i chyba dupa blada. :cry:

 

Może niech pójdzie ktoś "kasiasty" na próbę, a jak się potwierdzi to co piszą, to nie będę rzarł przez miesiąc a się zapiszę.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, opis fajny... ale 570 zeta za dwa dni i to bez noclegu? Lekkie przegięcie jak dla mnie, zwłaszcza że do tego dojdzie podróż na miejsce i trzeba jakoś nockę spędzić... raczej drogi sposób spędzenia łikendu. Chociaż może się opłaca? Ja również chętnie usłysze jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzbierasz to wpadnij najwyżej przenocujesz u któregoś z nas

ja sie deklaruje mogę na noc przyjąć tylko muszę wcześniej wiedzieć zebym w domu wtedy był ;D

 

Dzięki z góry, Damian, ale na razie jeszcze nie planuję jakoś konkretnie takiego kursu. Najpierw chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda i co to jest właściwie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaryzykowałem. Jadę w najbliższy łikend. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Hotelik w okolicy to dodatkowe 50PLN - taką informację uzyskałem od organizatorów. Jak wrócę to się podzielę wrażeniami (jeżeli wróce, bo zamierzam tam dojechać o własnym jednośladzie) :lol:

 

Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze musze zaprosic do archiwum preclowego na www.motocykle.org (jezeli juz zaczal dzialac:))) lub do www.riders.pl i poczytania postow o motoszkole.

Troche wiecej inwencji, panowie.

I juz z dzisiejszych postow na preclach wynika ze nawet te 570 zl. sie oplacalo.

 

Adam M.

 

PS. Usmialem sie do lez czytajac watki o regulacji gaznikow, a przede wszystkim przejscia nieszczesnego kolegi Kigama, ktory do GS 550 zalozyl filtry stozkowe.

Jak juz bedziecie czytac preclowe archiwum to poczytajcie sobie watki o regulacjach gaznikow i wymianach filtrow powietrza, no i oczywiscie wymianach wydechow na `sportowe`.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl.rec.motocykle coś tam cos tam pierdu pierdu

konkurencja nasza   :):D:D:D:D:D:D:D:D

 

Aha od pl.rec?

Bylem na tym pl.rec.motocykle jekies 2-3 miesiace temu i dzisiaj(teraz,poniewaz wczesniej strona nie dzialala)TAM SIE NIC NIE ZMIENILO!!! W NOWOSCIACH sa te same tematy co 2-3 miesiace temu.To ma byc zart?

 

PS.A niby ta stronka "techniczna" o np. Suzuki DR to juz wiecej niz zart.3 strony:na pierwszej jakis zeskanowany tekst z gazety,druga nie ma nic i trzecia anglojezyczna lista posiadaczy DR 750-800.Ale technika haha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl.rec.motocykle coś tam cos tam pierdu pierdu

konkurencja nasza   :):D:D:D:D:D:D:D:D

Aha od pl.rec?

Bylem na tym pl.rec.motocykle jekies 2-3 miesiace temu i dzisiaj(teraz,poniewaz wczesniej strona nie dzialala)

 

 

Witam

Ale to niechodzi o strone www. - tylko o grupe dyskusyjna, ktora sie czyta troche inaczej.

Zas jezeli chodzi o uwagi niektorych do A.M.to sa szczerze mowiac troche bez sensu. Moze jednak zanim sie cos napisze - warto wykonac minimalna "prace" i sprawdzic inne zrodla informacji, a i A.M. o ile wiem i pamietam jest osoba ktora moze na kilka ciekawych pytan dot. sprzetow odpowiedziec.

I nie jest to apokryf grupy pl.rec ani nikogo innego, tylko uprzejma prosba o wiecej wysilku umyslowego, a nie walenia w klawiature bez sensu.

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pl.rec.motocykle coś tam cos tam pierdu pierdu

konkurencja nasza   :):D:D:D:D:D:D:D:D

Aha od pl.rec?

Bylem na tym pl.rec.motocykle jekies 2-3 miesiace temu i dzisiaj(teraz,poniewaz wczesniej strona nie dzialala)

 

Witam

Ale to niechodzi o strone www. - tylko o grupe dyskusyjna, ktora sie czyta troche inaczej.

pozdrawiam

Jacek

 

Sluchaj,kolego nie wkladaj mi w usta slow ktorych nigdy nie napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...