Skocz do zawartości

BMW 650 gs


Rekomendowane odpowiedzi

kolezanki i koledzy

 

jakis czas temu prosilem Was o opinie na temat aprilii pegaso 650. mialem byc szczesliwym posiadaczem takiego motorka po bardzo atrakcyjnej cenie - import prosto z wloch - szwagier mial zalatwic. no i jak to bywa w rodzinie , na zdjeciu itp....

finalnie nic z tego nie wyszlo, ale moj zapal nie ustal. poniewaz caly czas chcialbym nabyc endurko , ktore mozna by potraktowac jako pierwszy motor po wielu latach moj wybor padl na cos bardzo zblizonego do aprili , a mianowicie na bmw 650 gs. jest ciekawa oferta nabycia lekko uzzywanego sprzetu po w sumie atrakcyjnej cenie w porownaniu z salonowa. sprzet jest z 2001 i przebieg ok. 4500 km.serwisowany, bezwypadkowy, nabyty w polsce itp.ale in teresuja mnie rzeczywiste opinie ludzi tzw. uzytkownikow izapalencow motorowych. jesli macie jakis rady, uwagi, na co zwracac uwage w eksploatacji i przy zakupie, wrazenia z jazdy to bylbym bardzo wdzieczny za jakiekolwiek info.

pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet jest z 2001 i przebieg ok. 4500 km.serwisowany, bezwypadkowy, nabyty w polsce itp.ale in teresuja mnie rzeczywiste opinie ludzi tzw. uzytkownikow izapalencow motorowych. jesli macie jakis rady, uwagi, na co zwracac uwage w eksploatacji i przy zakupie, wrazenia z jazdy to bylbym bardzo wdzieczny

 

A co tu dużo gadać? 4500 km, to tyle ile potrzeba żeby dobrze dotrzeć sprzęta. Sprawdź, czy w książeczce gwarancyjnej ma wszystkie wpisy (przeglądy) i już. Oczywiście o ile jesteś pewien, że jest bezwypadkowy :)

Sam sprzęt jest sympatyczny i będziesz z niego zadowolony, o ile będziesz go używał z dala od prawdziwych bezdroży. To motocykl na asfalty i ew. kiepskie drogi. Dobry na miasto i do niezbyt dalekiej turystyki. GS z 2001 roku powinien mieć wtrysk paliwa. Ma?

 

Pzdr

Lazyrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam wszystkich.

 

Była mowa o BMW 650. Napaliłem się trochę na ten motor, tyle tylko że z 95 roku. Może ktoś ma jakieś ciekawe uwagi na ten temat. Może ktoś wie, czym się różnią wersje s od st i ta bez s? Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D no to teraz moge juz powiedziec ze moto jest zajebiste. mam juz moto pod domkiem i wszystkie wieczory w ubieglym tygodniu spedzalem na ''pierdzeniu'' po okolicznych uliczkach. wczoraj korzystajac z pogody wybralem sie troszke dalej tzn. 50 km w jedna strone - caly czas jeszcze nie mam prawka - i jestem zauroczony tym motorkiem.on sam jedzie !!!!!czuje sie tak jakbym cale zycie na nim jezdzil a nie dopiero 100 km. szczerze wszystkim ktorzy lubia ten typ motorow i kogo na to stac polecam. do zobaczenia na drodze. :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...