Skocz do zawartości

Gdzie nie można wjezdzac ?


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki z tego morał ? nie ma to jak józefowska policja

Ej no dobra ale ja sie caly czas zastanawiam , czemu oni nas nie zatrzymuja?? BO jak by chcieli dawno by nas zgraneli :?

A tu dzis policjant powiedzial: Tu Was nikt narazie nie zatrzyma.

ALbo cos kombinuja badz czuja do nas "respect" ;) .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że policjanci chcieli sobie pośmigać z kimś bardziej doświadczonym w terenie (fajnie tak, robić co lubić i jeszcze Ci płacą), a Wy zamiast udzielić im rad jak sie jeździ w terenie to ich błotem obrzuciliście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko - quadem to se mogą, za h*ja nie dogonią żadnego mocniejszego enduro/crossa (oczywiście dużo zależy od terenu ale z reguły nie dogonią). na moto można szybko sktęcić między drzewa lub w inne leśne szczeliny a quad nie wjedzie bo za szeroki i w tym jego wada.

pozdro i nie dajcie sie złapać

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ##### też takie ######## prawo mamy w naszym kochanym kraju :| Nie mówie tego o wałach nad Wisłą, ale ogólnie. Ja też stoje przed trudnym wyborem, wybrać typową wyczynówkę bez homologacji, czy np KTM`a EXC z homologacją. Mam zamiar od czasu do czasu przejechać się (czytaj polatać po lesie, po żwirowni czy pobliskim torze )i od razu musze mieć homologacje i jeździć zgodnie z prawem? A jeśli chciałbym startować w zawodach to chyba mogę sobie czasem polatać, a Panowie z Policji powinni przymykać oczy w takim przypadku, ponieważ ten sport w moim mieście dopiero się rozwija, coraz więcej młodych ludzi jeździ wyczynówkami, po torze rzecz jasna i okolicznych polnych nieużytkowanych prócz rolników drogach. Więc jeśli trafi mi się dobra okazja bliżej wiosny nie zawaham się już chyba i wezmę wyczynówkę :) Pozdrawiam wszystkich jeżdżących ...

 

hey a co myślicie o modelu Kawasaki KX od 97r do 2001 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił byś się!!!Chyba nie widziałeś jak kolesie zapieprzają na takim czymś np na zawodach!!!

 

No ale chyba policja nad Wisla nie dostanie Yamahy Raptor tylko quada w ciezki teren typu Grizzli ktoremu ciezko bylo by dogonic Enduro (pojemnosc wieksza niz 80ccm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wjeżdżam gdzie chcę i jeszcze nie spotkałem faceta większego ode mnie. Jeden taki pyszczył się że nie wolno jeździc po szlakach turystycznych ale jak mu powiedziałem że nie smażyłem kiełbasek na ognisku z XR250 to spe...ał aż sie kurzyło. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...