Skocz do zawartości

Jazda moto a prawo jazdy.


mrymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pewnie tak najlatwiej mowic-a tu to bledy mlodosci, tam bledy starosci tam jeszcze co innego...-ale ktos przez takie bledy cierpi przez cale zycie nawet jak Ty juz zapomnisz...az sie prosi o dokonczenie przyslowia "jakis stary..."

jak masz jaja i umiesz jeździć to nie masz się czego bać.

- sie chwal dalej... o czym Ty facet mowisz wogole? jakie umiesz jezdzic? Wiekszosc z takich jak Ty umie jedynie utrzymac rownowage, i odkrecic manetke do oporu- a potem slychac, zabil sie bo jezdzil brawurowo...-a jak sie mial nie zabic jak wsiadl z rowera na cos japonskiego i szybkiego+mial nasrane w glowie... A jaja to sa potrzebne wtedy gdy juz posiadasz wielkie doswiadczenie -do jeszcze bardziej szalonej jazdy i to nie tam gdzie Cie widza spacerujace blondyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie jest...i kazdy robi bledy, ale Ci "naprawde z jajami " robia je tak aby nie ryzykowac zyciem i zdrowiem innych...

Dziwie Ci sie bo nie wierze w cuda ze Cie nie stac na prawko...tylko Ci sie nie chce go zrobic -wszystko by bylo ok gdyby nie fakt ze swoim zachowaniem dajesz zly przyklad innym - mlodszym... piszac krotko:nie chwal sie tym, ze nie masz prawka-rob z tego bardziej tajemnice niz powod do dumy. Nie wiem czy mnie zrozumiales jak nie to trudno...

pzdRR!!!

 

[ Dopisane: 30-09-2005, 18:17 ]

a i jak kupisz moto to sie nie chwal czym jezdzisz bo w Warszawie mieszka czlowiek ktory poluje na takich - zeby dostac odszkodowanie.... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Tomek, nie będe sie za bardzo rozwijal bo mlody jesteś i jeszcze dluga droga przed tobą :( Proponuje żebys pouczal mlodszych od siebie a nie ludzi którzy już troche przeżyli na ty świecie. Prawka na motor nie mam ale na samochód mam :( Stac mnie nawet na ich kupno ale nie mam czasu sie tym zająć bo mam dwójke malych dzieci i firme na glowie!!!! Proponuje żebyś przeczytal calego Posta od początku a potem zgrywal "Wielkiego Ojca - obrońcy cnót i prawości" Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie chwal dalej... o czym Ty facet mowisz wogole? jakie umiesz jezdzic? Wiekszosc z takich jak Ty umie jedynie utrzymac rownowage, i odkrecic manetke do oporu- a potem slychac, zabil sie bo jezdzil brawurowo...-a jak sie mial nie zabic jak wsiadl z rowera na cos japonskiego i szybkiego+mial nasrane w glowie... A jaja to sa potrzebne wtedy gdy juz posiadasz wielkie doswiadczenie -do jeszcze bardziej szalonej jazdy i to nie tam gdzie Cie widza spacerujace blondyny...

 

Przesadziłes koles, uważaj sobie troche, jak byś był troche bardziej rozgarnięty to zobaczył byś że nie jeżdze na plastikach tylko na endurakach i crossach, a po drugie mam już jakotako obycie w temacie jeżdze już pare lat i troche sprzętów już miałem, wiec wiesz... zanim zaczniesz po kimś jechać to dowiedz się z kim masz do czynienia.

 

PS Jak coś ci nie pasuje to napisz do mnie na GG, nie zaśmiecaj 4um, nie jest po żeby robić z niego piaskownice .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jak to jest ze ledwie wlazles na forum to juz sie dorobiles ostrzezenia :roll: widac ze mimo swoich jak to nazwales bledow mlodosci nadal nie wyciagnales z tego jakichkolwiek wnioskow, malo tego swoim bezmyslnym postepowaniem zachecasz do tego innych co jest juz debilizmem wstecznym :? zanim cos kolejny raz napiszesz pomysl przez chwile i zastanow sie nad zyciem swoim, inncyh a takze swoich dzieci....

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia sie dorobilem bardzo prosto, pewien Post przerodzil sie w Chat :( Jesli chodzi o bezmyślne postepowanie to nie wiem o co ci chodzi, poza tym ja nikogo do niczego nie zachęcam. Każdy decyduje sam o sobie :( A jeśli chodzi o moje życie i moich dzieci to nic ci do tego, mój drogi kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem za ostrym karaniem i wylapywaniem osob jezdzacych bez stosownych uprawnien.

Wiadomo prawo jazdy o niczym nie swiadczy a tym bardziej o umiejetnoisciach jazdy ale wole kiedy ktos jezdiz nawet na kupionym PJ niz bez.

Dlaczego ?

 

Wyobrazcie sobie wypadek i osobeproewadzaca ktora nie ma anie prawa jazdy ani papierow itp zaczyna sie ciaganie po sadach tracenie czasu na odzyskanie swojej kasy zamiast wysztko sprawnie zalatwic przez ubezpieczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stary jak Swiat-i widac sa osoby ktore nigdy nie zrozumia o co tu chodzi-takie osoby powinny chyba mieszkac w dzunglach gdzie nie ma zadnego prawa-skoro jest im ono nie potrzebne...

Enduras- takie grozby sobie mozesz wiesz co...i na gg jak nie masz z kim gadac to przykro mi ja z Toba raczej nie mam o czym...

pzdRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat stary jak Swiat-i widac  sa osoby ktore nigdy nie zrozumia o co tu  chodzi-takie osoby powinny chyba mieszkac w dzunglach gdzie nie ma zadnego prawa-skoro jest im ono nie potrzebne...

Enduras- takie grozby sobie mozesz wiesz co...i na gg jak nie masz z kim gadac to przykro mi ja z Toba raczej nie mam o czym...

pzdRR

 

:( Nie każdy szanuje przepisy (mysle ze niewielu z nas) ale prawo jazdy to podstawa. A ty enduras sie nie osmieszaj - ile pucharów masz w enduro ze jestes taki zaawansowany jeździec? Na słowo ci trzeba wierzyc? Nie masz prawa jazdy to nie ma szans chocby na to ze w minimalnym stopniu umiesz panowac nad pojazdem

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...