Skocz do zawartości

motocykl na co dzień?


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, CosmoSquig. Tylko że moto o pojemności 750 ccm już do ekonomicznego codziennego pojazdu miejskiego nie należy.  :| No,ale to już kwestia portfela.

Mój pali 5-6l, da się żyć, choć nie jest to spalanie 250ccm :)

jednak zdjemowanie kurtki zawsze jest - troszkę - uciążliwe.  :)

Dużo zależy od kurtki. Mam inną kurtkę do turystyki i jej wdziewanie faktycznie jest kłopotliwe. Ale ta kurtka miejska jest tak lekka i luźna, że zakłada się ją jak koszulę :P

 

PS. A czym Ty jeździsz Bo mnie zafrapowała Twoja dobra ochrona przed temperaturą.

Honda XLV650 Transalp. Fajne są też osłony dłoni przed wiatrem i deszczem i podgrzewane manetki:) To wszystko jest na pokładzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że będę musiał sobie na lato sprawić jeszcze jedną kurtkę - Właśnie taką lekką i poręczną. 8) Na razie mam przyzwoitą, ale ciężką i uciążliwą (głównie w zapinaniu)... :P No i w ciepłe dni jeżdzę w cywilnej sztruksowej... hm... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja smigam XX'em i uzywam go w codziennej, niemal calorocznej exploatacji. to moto na dluuuugie wypady i gdyby nie lusterka umieszczone na wysokosci lusterek samochodowych, bylby dla mnie idealem. a tak, jest polidealny:) o gustach sie nie dyskutuje; smigam zarowno w zbroi jak i w garniaku czy dzinsach, nie przejmuje sie specjalnie opinia otoczenia, o zdrowie jakos sie nie lekam (jestem jeszcze ponoc mlody), kolanka mam za owiewkami i jezdze dosc precyzyjnie:). pewnym minusem moze byc natomiast spore zuzycie paliwa, ale przyjemnosc musi kosztowac:) oczywiscie jest to tylko i wylacznie moje bardzo subiektywne zdanie, niepodlegajace dyskusji:))

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...