Skocz do zawartości

Pytania - remont czesi


Anarch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry dzień, jeszcze pare dni, przychodzi kasa i zabieram sie do końcowego remontu czesi w związku z tym mam pare pytań:

 

-co zrobić by przy zmianie tłoków nie rozsypało się łożysko igiełkowe i nei wpadło do komory korbowej

-czy przy instalacji h4 zamiast zwykłej lampy (znalazłem w jednym sklepie w zielonce żarówki h4 6V) będe musiał przerabiać elektryke od świateł na przekaźniki (jeden z forumowiczów mi tak radzi) czy obędzie się bez tego ? (chodzi o większy pobór prądu itd, coś by się mogło spalić czy stopić)

-czy ktoś próbował zapłony ze strony http://republika.pl/digitech2/ czy opłaca się tego motnować? na zapłony z prameti chyba nie mam co liczyć bo robią od wiosny i raczej już nie zrobią

-z czego zrobić gumy tłumiące na cylinder (nigdzie nie idzie tego kupić do cześki) chodzi o jakiś materiał żeby sie nie stopił

 

narazie to by było mojej niewiedzy na tyle :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-co zrobić by przy zmianie tłoków nie rozsypało się łożysko igiełkowe i nei wpadło do komory korbowej

Owinac caly wlot szmata. Igielki wypadna ale na szmate.

 

czy przy instalacji h4 zamiast zwykłej lampy (znalazłem w jednym sklepie w zielonce żarówki h4 6V) będe musiał przerabiać elektryke od świateł na przekaźniki

Jesli chcesz miec 100% pewnosci' date=' ze sie nic nie stopi to tak.

 

-z czego zrobić gumy tłumiące na cylinder

Pochodz po bazarkach - moze akurat cos trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi kupiłem wkład h4 od skody, teraz tylko do zielonej góry po żaróweczke się przejechać (13 zł h4 6V), wkład kosztował mnie dokładnie 23 zł, podmiana bez większych problemów, no może jedna sprężyna poleciała w kosmos, ale na 4 też jest dobrze, nie rusza sie w żadną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...