Skocz do zawartości

yamaha fzr 600 lub fzr1000


Rekomendowane odpowiedzi

BIERZ HONDE ZA TA KASE DOBRA F2 ZNAJDZIESZ

-nie wydaje mi sie, ze za 9000zl. kupisz F2 w dobrym stanie...-no zalezy co rozumiesz przez "dobra"

- co do tematu to najpierw zdecyduj czy to ma byc 600ka czy 1000-bo roznica miedzy nimi jest bardzo duza. Jak juz wybierzesz np. 1000ca-to radze Ci poszukac czegos innego niz FZR-owszem sprzet jesli chodzi o jazde wymiata-ale pali okropne ilosci oleju-nawet przy "normalnej" eksploatacji... A co do FZR 600- no chyba jak na ta klase i ten przedzial cenowy wypada dosc dobrze na tle konkurencji...-no chyba, ze znajdziesz F2 "nie padline" za 9 tys.-to KUPUJ JA !!!

pzdRR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyduje się na 600 ze względów ekonomicznych...

Przejrzałem forum i znalazłem pewnego posta z linkiem do tej strony

http://heath.agdog.com/fzr/workbench/1999_...ail/index.shtml

FZR-ka nabrała rumieńców

Podoba mi się te moto z nowym zadupkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tiaaa... zdecydowanie popieram - trzeba szukac na zachodzie. Ja kupilem w Polsce i musialem wlozyc w niego jeszcze ponad 3tys. zl zeby wszystko dzialalo jak powinno.

 

Co do zmienianego zadupka - kliknij na link w moim podpisie, ja mam tył od R6 i motor wyglada o kilka lat mlodziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze bede musial grubo sie zastanowic nad motorkiem z niemiec, choc porownujac ceny niemieckich motocykli a polskich sie juz nie roznia w znacznym stopniu.

ale jak macie doswiadczenie i polecacie zachod to trza bedzie tak zrobic.

problem tylko nie wiem czy dam rade po niemieckku sie dogadac :(

 

[ Dopisane: 04-10-2005, 21:28 ]

Bronio a motorek ladnie zrobiles ile kosztuje taka przyjemnosc zmienienia zadupka.

ile moze kosztowac zmienienie zadupka i rur tak aby rury byly pod siedzeniem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przednie plastyki od R6 idzie też dopasować ?

 

[ Dopisane: 04-10-2005, 21:38 ]

Czy idzie dopasować zadupek od R6 do FZR 1000?

Tam w miejscu gdzie kończy się zbiornik i zaczyna się siedzenie, rama ma taki specyficzny kształt. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronio a motorek ladnie zrobiles ile kosztuje taka przyjemnosc zmienienia zadupka.

ile moze kosztowac zmienienie zadupka i rur tak aby rury byly pod siedzeniem ??

 

Ja mialem ta przyjemnosc wliczona przy kupnie motocykla:) Nie jest to moje dzielo, ktorys z poprzednich wlascicieli to robil, wiec nie bardzo moge Ci pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał F2. A co do 9tys to wierz mi można kupić takie moto w dobrym stanie. Ja swoją cebre zamieniłem na SRADA 2001. Honde wyceniłem na 8900zł i za tyle poszła w rozliczeniu. Kilka dni temu typ sprzedał ją poniżej 7tys. bo tak mu sie paliło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...