Skocz do zawartości

Honda NTV 650


Rekomendowane odpowiedzi

Cosmo - po wymianie lozysk klocki przestaly obcierac. Ale obcieraly tylko przy skrecaniu, czyli kolo musialo byc juz bardzo niestabilne. Nie mam problemu z ciaglym obcieraniem.

 

Jesli chodzi o luzy na kole to nie byly wyczuwalne gola reka. Czy wymiana jest skomplikowana??? Nie wiem, bo nie mam wlasnego garazu i nie ja je wymienialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że moto jest bardzo trwałe, nawet jeżeli coś zaczyna nawalać to odrazu się nie urwie :P . Szczególną uwagę przy zakupie zwrócił bym na wygodę jazdy, czy jest to rzeczywiście moto którego szukasz. Pozycja za kierownicą jest usportowiona, pochylony tułów obciąża nadgarstki a wysoko umieszczone i cofnięte podnóżki męczą nogi. Silnik choć elastyczny to szarpie poniżej trzech tysięcy obrotów. :? Jeździłem nim trzy lata i do turystyki ani jazdy we dwoje nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei uwazam ze do turystyki sie nadaje, takze 2 osobowej. Siodlo jest obszerne, nadgarstki nie bola, kolana tez daja rade. Owszem mozna znalezc wygodniejsze moto, ale biorac pod uwage ceny i trwalosc tych motocykli uwazam zakup takowego za udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? Jeździłem nim trzy lata i do turystyki ani jazdy we dwoje nie polecam.

 

No z tym sie nie zgodze, jak nie do turystyki, to do czego? :roll:

Fakt, nie ma radia i podgrzewanych raczek, mocy tez by sie przydalo, ale dlugie dytanse bardzo milo mi sie na nim pokonywalo. Plecaczek tez sobie bardzo ceni szeroka kanape z tylu (notorycznie przysypiajac podczas dluzszych przebiegow :(. Ja na ntv jestem dosyc wyprostowany a i kierownica jest tez dosyc wysoko.

 

Ladna ta nowa dewila, a no i pojemnosc 680 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...