Skocz do zawartości

orlen2Tsemisyntetic-POMOCYYYYYYYYYYY


madras30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupujcie tych tandetnych oleji orlenu,to jest najwieksze gówno jakie może byc,mimo tego że pracuje na orlenie to kiedys odradziłem gosciowi ten cały orlen 2t (woda zabarwiana kompotem wiśniowym):lol: :lol: ,jakby sie szefowa dowiedziała ze tak zrobiłem to by mnie wyrzuciła,wiekszośc ludzi nie ma pojecia o takich rzeczach,chccą tylko sprzedac to gówno żeby nie stało na pólce,ja leje do ja jeżdze emzetka na olejach mobila,do skrzyni tez wlałem mobila,gosciu od którego kupiłem etke jezdził na hipolu,jak zmieniałem olej to normalnie taki był syf że szok,wlałem mobila i jak ostatnio rozebrałem silnik to był czysciutki jak dupa niemowlaka :( :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wg. tej klasyfikacji, skoro orlen 2t to szajs, to co można powiedzieć o miksolu ??? A poza tym każdy trzeźwo myślący człowiek (wyłączając maniaków i kolekcjonerów) idzie na kompromis i kupuje w miarę dobry olej np. orlen2t za stosunkowo niską cenę. Nie dam się przekonać, żeby lać do swojej MZ olej za 40 zł/litr, no może w ostateczności jeśli benzyna kosztowałaby ok 2 zł, a nie 4,35 !!!! Poza tym Mztki Jawy wski itp. NIE POTRZEBUJĄ lepszego oleju. Z resztą każdy ma wyrobione swoje zdanie na ten temat, i chcę przedstawić jedynie moją opinię. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma racje. Ja do swoich 2T z lat PRLu tylko i wyłacznie leje Orlen2t. Po co mam wydawać kase na olej który np. kosztuje 40zł, jak ten silnik tak dobrego oleju poprostu nie potrzebuje!

Jeździ mi sie na nim dobrze. Silnik jest prawidłowo smarowany, a po spaleniu nie zostawia prawie wogle tłustych osadów, ani nie tworzy nagarów w takim stopniu jak stary poczciwy Mixol. Wszystko jest suche, tylna felga nie zapluta resztkami oleju z rury wydechowej. Przyznam, ze jeżdze w długie trasy, gdzie temperatura silnika jest właściwa i te resztki nagarów sie ładnie wypalaja, a jeśli ktoś na chwile odpali motocykl, silnik nie nabierze odpow. temp to wtedy będzie wszystko sie syfć niespaloną mieszanka.

Jeśli kogoś stać na oleje z wyższej półki i ma na to kase to niech kupuje, ale w przypadku silników starszej generacji jest to całkiem niepotrzebne.

Oczywiscie do silników wieku XXI jest uzasadnione używanie lepszych olejów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...