Skocz do zawartości

Zimno mi...


Rekomendowane odpowiedzi

jesien to chyba najlepsza pora na enduro i crossa:) takie moje zdanie

dokladnie, teraz jest idealnie. jeszcze dobra jest wczesna wiosna ale wtedy niestety dużo terenów jest zalanych

 

jesienia trzeba uwazac na lezace liscie, bo latwo zalapac poslizg... :P a no wczesna wiosna tez dobra pora -odrazu po rozstopach zimowych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Ci zimno zaloz polar a na to kurtke jak nie ma motocyklowej to zwykla narciarska. I pamietaj zawsze zakladaj cos na kolana na zimna pogode...

 

jesienia trzeba uwazac na lezace liscie, bo latwo zalapac poslizg...

 

O tak a jak jeszcze popada to wtedy jest prawdziwy balet :P

 

PS orientuje sie ktos kiedy jest pogoń za lisem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesien to chyba najlepsza pora na enduro i crossa:) takie moje zdanie

 

nom ja polatałem wczoraj, złapałem poślizg w lesie na błocie i przypie$%^&* w drzewo skończyło sie naszczescie na drobnych potłuczeniach i zgięciu dyfuzora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT. Co to jest pogoń za lisem?? Na czym ta impreza polega?? I czy można takim czymś jak DT 80 tam śmigać??

 

w tej "pogoni za lisem" chodzi o to ze chyba "lis" uciela a reszta jedzie za nim po jakoś tam oznakowanej trasie ( nie wiem dokładnie bo wybieram sie poraz pierwszy:] wiec moge sie mylić:P ) mozna tam startowac na czym sie chce tu masz zdjecia z zeszłego roku http://rally.rsc.pl/Rzemieslnik_web/galeria.php?id=42 tylko z tego co wiem to niestety opłata za udział jest dosyć wysoka 50zl ( przynajmniej w temtym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy można takim czymś jak DT 80 tam śmigać??

pewnie że można, tam jeżdżą wszystkimi typami moto (nawte skuterami), no oprucz ścigaczy, ale że jako jest to teren leśny oraz polne drogi to na enduro będzie ci sie lepiej jechać i masz większe szanse dojechac bez gleby do mety

 

 

Na czym ta impreza polega??

to polega mniej-więcej na tym że na wytyczonej trasie są punkty kontrolne i tzreba te punkty odnaleśc w jak najkrótszym czasie

 

fajna impra i chętnie bym pojechał, ale to troche daleko

pzdr

 

[ Dopisane: 19-09-2005, 18:15 ]

a do do jazdy w taką pogode to da rady - ciepło sie ubrać i jazda ,ale nie wiem jak zabezpieczyc rece. potrafie osłonić przed zimnem prawie całe ciało a na te ręce to już nie wiem co zakładac. jeśli ktoś ma na to patent to bardzo prosze o odpowiec bo mi po każdej jeździe rece przymarzają do kierownicy.

pzdr

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...