Skocz do zawartości

Enduro co kupic? KTM YAMAHA SUZUKI Czy moze...???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanow sie czy sam wykorzystujesz swojego KDX'a .

A czy napisalem gdziekolwiek ze wykorzystuje w pelni swoja Kawę? Wiadomo ze jeszcze mi troche brakuje aczkolwiek kombinuje jak tu osiagnac wieksza moc :P .

 

NIech Płocho sie LASKAWIE (:P )wypowie w temacie bo sam smiga na EXC400 chyba ponad sezon i spoko mu idzie, ale stwierdzil ze woli jakas 250 4t albo 125cc 2t...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Osoby ktore wykorzystuja w pelni moc EXC450 w Polsce to mozna na palcach policzyc

 

zastanow sie czy sam wykorzystujesz swojego KDX'a . przeciez ja nie mowie ze EXC to sprzet dla totalnego amatora' date=' chyba nikt tego tak nie zrozumial. Ale wydaje mi sie ze po opanowaniu sety ( chociazby w 60 % stopniu) nikt nie powinienen miec duzych problemow. Oczywiscie ze poczatki to gleby, Ale pozniejsza jazda to tylko sama radosc... jak to mowili madrzy ludzie "cofasz sie stojac w miejscu" przemysl to enduroguy[/quote']

Zeczywiscie zastanów sie enduroguy co ty mowisz pomysl o swym NAJLEPSZYM KDX'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie zastanów sie enduroguy co ty mowisz pomysl o swym NAJLEPSZYM KDX'ie

Co Ty wogole pie*rzysz?? Ja wole sobie sam uzbierac na moto i ganiac KDX'em niz byc rozpieszczonym dzieciakiem ktoremu rodzice kupuja co chce i kiedy chce.CZy ja gdzies napisalem w tym temacie cos dobrego o KDX? Ja chociaz nie pisze glupot i nie usuwam posta jak ty... Jezdziles wogole chlopcze na ktoryms ze sprzetow ktore wymieniles? Wogole to po kiego **** sie pytasz skoro krytykujesz zdanie innych osob?

 

endu(ro)bak a Ty na czym smigasz ze EXC450 to dla Ciebie sprzet latwy do opanowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endu(ro)bak a Ty na czym smigasz ze EXC450 to dla Ciebie sprzet latwy do opanowania?

nigdzie nie napisalem ze to sprzet latwy do opanowania, tylko ze marzenie...oraz wydaje mi sie ze 250 4T po secie 2T to malo sensowny zakup...chyba ze chcesz sie przesiasc tylko i wylacznie na 4T..to inna sprawa ale o czyms takim nie bylo tu mowy... moze rzeczywiscie EXC 400 to lepsze rozwiazanie...sam sie nad nim w przyszlosci zastanowie pozrd. nie robmy boruty :P

 

MAM JESZCZE PYTANIE CZY WARUNKIEM ZMIANY MOTO JEST WYKORZYSTYWANIE OBECNIE POSIADANEGO NA 100% :P WYDAJE MI SIE ZE NIE DO KONCA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

Ty na czym smigasz ze EXC450 to dla Ciebie sprzet latwy do opanowania?

 

 

Jezdze Yz 125 co z tego czym jezdze jezdze juz 6 lat i troche juz przerobilem z tych tematow!!!

Na DT80 to sobie mozesz i 12 lat smigac pozatym to pytanie nie bylo skierowane do Ciebie. Do Ciebie byla pierwsza czesc posta jakbys nie zauwazyl.

 

 

nigdzie nie napisalem ze to sprzet latwy do opanowania' date='[/quote']

 

Ale wydaje mi sie ze po opanowaniu sety ( chociazby w 60 %) nikt nie powinienen miec duzych problemow.

 

 

...chyba ze chcesz sie przesiasc tylko i wylacznie na 4T..

Aszuki wlasnie pisal ze za duzo pali jego YZ i za czesto remony trzeba robic a po 8 miesiacach to nie sadze zeby opanowal spokojnie 40 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisalem ze to sprzet latwy do opanowania' date=' tylko ze marzenie...oraz wydaje mi sie ze 250 4T po secie 2T to malo sensowny zakup...chyba ze chcesz sie przesiasc tylko i wylacznie na 4T..to inna sprawa ale o czyms takim nie bylo tu mowy... moze rzeczywiscie EXC 400 to lepsze rozwiazanie...sam sie nad nim w przyszlosci zastanowie pozrd. nie robmy boruty [/quote']

 

Dokładnie 250 4t ze 125 2t to malo sensowny zakup! popieram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie. Silnik EXC400 jest znacznie mniej wysilony od silnika WR250f' date=' jednak polecam Ci wlasnie ten motocykl gdyz moc w KTM'ie bedzie Ci przeszkadzala (nie pisz ze wcale nie jest taki mocny itp. bo jezdzilem tym sprzetem i mimo tego iz ma sporo wiecej mocy od KDX'a nie potrafie nim tak szybko smigac po lesie)[/quote']

 

Przesadzasz :roll: :P

 

ezeli chodzi o cwiary 4T to nie wiem ale jezeli chodzi o 450 4T to zeby podniesc wr na 3 biegu to trzeba sie duzo bardziej nameczyc niz EXC na 4 biegu...

 

WR 250f znacznie chetniej chce poderwac przednie kółko do gory niz EXC 400. (mowa o pierwszych trzech biegach) WIem' date=' ponieważ latalem nimi i wr miala wieksza chec i czuc wyraznie ze ma lzejszy przod.

 

 

NIech Płocho sie LASKAWIE ( )wypowie w temacie bo sam smiga na EXC400 chyba ponad sezon i spoko mu idzie' date=' ale stwierdzil ze woli jakas 250 4t albo 125cc 2t...[/quote']

 

No dobra :P :P Lepiej sie wg. mnie lata na WR 250 poniewaz ma te 38KM lecz jest straaaasznie lżejsza o EXC 400. Tą wagę bardzo czuć np: na jakiejś bandzie bądź w głebszym piachu gdy chcemy zawrocic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 250 4t ze 125 2t to malo sensowny zakup! popieram!

To po jaka cholere sie o WR250f pytasz??

 

endu(ro)bak napisał:

ezeli chodzi o cwiary 4T to nie wiem ale jezeli chodzi o 450 4T to zeby podniesc wr na 3 biegu to trzeba sie duzo bardziej nameczyc niz EXC na 4 biegu...

 

 

WR 250f znacznie chetniej chce poderwac przednie kółko do gory niz EXC 400. (mowa o pierwszych trzech biegach) WIem' date=' ponieważ latalem nimi i wr miala wieksza chec i czuc wyraznie ze ma lzejszy przod[/quote']

 

Wr sie poprostu chyba tak bardziej plynnie wznosi :P . Natomiast w EXC to jest chwilka i juz masz piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aszuki wlasnie pisal ze za duzo pali jego YZ i za czesto remony trzeba robic a po 8 miesiacach to nie sadze zeby opanowal spokojnie 40 koni

 

Enduroguy troche luzu, moze zalozycielem tego tematu jest drugi pastrana i naprawde ma talent do moto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy Widze ze bardzo lubisz czatowac na forum.

Skonczmy ta bezsensowna dyskuje. Chlopak kupi co bedzie chcial, moze nawet Yz500 jakie to dla nas ma znaczenie ? Szerokiej drogi i gumowych dzrewek.

Naprawde skonczcie, bo zrobi sie 10 stron bezsensownych klotni.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie zastanów sie enduroguy co ty mowisz pomysl o swym NAJLEPSZYM KDX'ie

Ej o co Ci chodzi :?:

 

Ja patrze że ostatnio w wielu tematach są osoby które nic nie wnoszą ale za to świetnie umieją pokazywać "Co to nie oni."

 

Jeżdże na YZ125 i dlatego EXC450 jest dla mnie łatwy do opanowania.

To na serio długo w tym siedzisz :P

Że tak powiem chyba mamy kandydata na moderatora 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...