Skocz do zawartości

Enduro co kupic? KTM YAMAHA SUZUKI Czy moze...???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! jezdze crssowka 125. wczesniej mialem DT 80 i pare innych.

Na pzyszły sezon planuje kupic 4-suwa zastanawiam sie nad Yamaha wr 250' date='450, KTM EXC 400,450,520, Suzuki DR-Z 400 s Co sadzicie o tych maszynach?[/quote']

 

WR 250F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek(Eloelo ) ma Wr 250f i fajnie sie nia lata i bez problemu lata na kole a np EXC 400 jest juz innym. Gaz nie jest tak wyczuty, mozliwe iz jest to spowodaowane pompka przyspieszania... ja bym wybieram miedzy WR259f a EXC 400 ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam! jezdze crssowka 125. wczesniej mialem DT 80 i pare innych.

Na pzyszły sezon planuje kupic 4-suwa zastanawiam sie nad Yamaha wr 250' date='450, KTM EXC 400,450,520, Suzuki DR-Z 400 s Co sadzicie o tych maszynach?[/quote']

Dr-z jest duzo spokojniejsza od EXC czy WR. KTm 450 i 520 to sobie odpusc bo Cie zmiecie. Tak samo Wr450. Ja bym na Twoim miejscu WR250 bral, bo to sprawdzony sprzet i w sumie kazdy Ci go poleci.

 

BTW. Ile czasu juz smigasz na YZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinienes podas wiecej informacji... Czy planujesz jazde enduro czy bardziej latanie po torze ? A moze spokojnie enduro ? Po yz jestes przyzwyczajony do hardcorowej jazdy, wiec z tym nie bedzie chyba problemu ;)

Ktm ktore wymieniles to wyczynowe motocykle na calej lini. W porownaniu do drz czy wr maja twarde zawieszenie, pozwalajace na ostrzejsza jazde.

 

Wydaje mi sie ze w wieku 14stu lat 250 w 4t powinno wystarczyc :flesje: Nie warto przesadzac w tak mlodym wieku. Chociaz znam kolesia ktory 2sezony latal na KX125 i przesiadl sie na Exc 450... a ma 15 lat :crossy::):crossy:

 

Wr250 to dobra opcja, moca Cie nie przerazi, a szybko sie nie znudzi :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam! jezdze crssowka 125. wczesniej mialem DT 80 i pare innych.

Na pzyszły sezon planuje kupic 4-suwa zastanawiam sie nad Yamaha wr 250' date='450, KTM EXC 400,450,520, Suzuki DR-Z 400 s Co sadzicie o tych maszynach?[/quote']

Dr-z jest duzo spokojniejsza od EXC czy WR. KTm 450 i 520 to sobie odpusc bo Cie zmiecie. Tak samo Wr450. Ja bym na Twoim miejscu WR250 bral, bo to sprawdzony sprzet i w sumie kazdy Ci go poleci.

 

BTW. Ile czasu juz smigasz na YZ?

 

W sumie jezdze juz prawie 6 lat YZ gdzies 8 miecięcy(che zmienic bo przerazają mnie remonty sam je robie ale jest masakra tyle kasy idzie ze niemasz pojecia!) a 4 suw jest bardziej bezawaryjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze w wieku 14stu lat 250 w 4t powinno wystarczyc Nie warto przesadzac w tak mlodym wieku. Chociaz znam kolesia ktory 2sezony latal na KX125 i przesiadl sie na Exc 450... a ma 15 lat

Co z tego ze jestem mlody ale np wr 250 to jest ok sprzecik tylko niewiem czy wr 450 niema wiecej elastycznosci ze wiesz gaz i wszedzie ruszy' date=' a czy 250 trzeba bedzie katowac w trudnym terenie czy na torze, bo chcialbym motocykl ktory posmiga dobrze w terenie ale tez wyjedzie czasem do miasta cos zalatwic, ogolnie chcem miec taki motocykl minimum na 4-5 lat

 

[ [i']Dopisane: 18-09-2005, 10:26[/i] ]

no tylko ze w 4T remonty robisz rzadziej ale sa duuuzo drozsze wiec w sumie to na jedno wychodzi

Nie zgodze sie z toba ogolnie silnik czterosuwowy jest barrdziej zywotny, a 2suw ma tez wady nie jest zywotny, trzeba mieszac olej z benzyna, ni i ma 40 km przy prawie 13 tys obrotow a czterotakt ciagnie juz od dolu! moim zdaniem jest o wiele lepszy mam poruwnanie ojciec ma dr 650 i czasem nim jezdze nie w trudnym terenie ale sie przyjemnie jezdzi nie musisz pilowac! ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do drz czy wr maja twarde zawieszenie' date=' pozwalajace na ostrzejsza jazde. [/quote']

Chyba Ci sie motocykle pomylily troche. WR to conajmniej klasa EXC a DRz'a zostaje daleko w tyle...

 

W sumie jezdze juz prawie 6 lat YZ gdzies 8 miecięcy(che zmienic bo przerazają mnie remonty sam je robie ale jest masakra tyle kasy idzie ze niemasz pojecia!) a 4 suw jest bardziej bezawaryjny!

W takim razie nie radze wiecej niz 250cc 4t bo przez 8miesiecy nie sadze zebys okielznal do konca 40km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci sie motocykle pomylily troche. WR to conajmniej klasa EXC a DRz'a zostaje daleko w tyle...

To nie jest DRZ tylko zwykly dr 650 nie chodzi tu o o klasy hard enduro czy enduro mam troche kilometrow za plecami to wiem!!

 

[ Dopisane: 18-09-2005' date=' 11:33[/i'] ]

Dokładnie' date=' teren a asfalt to dwie inne bajki. Ja proponuję WR 250, z tego co słyszałem to świetny sprzęt. Nie jest to już jakiś pierdopęd tylko porządny sprzęt. Jeśli masz kase to bierz WR 250. Pozdro[/quote']

 

Wporzadku nie mowie ze wr 250 to pierdoped tylko poprostu chodzi mi oto ze 250 4t i 125 2t to prawie to samo na zawodach cross country puszczaja je razem a ja mam wlasnie 125 2t i mysle ze bedzie mi brakowalo mocy w 250 ale jeszcze sie postaram przejechac przed wyborem tych motocykli pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...