Skocz do zawartości

zbroja...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

Witam, panowie, niebijcie mnie że odświeżam stary temat, ale niechce zakładać nowego.

Mam takie pytanie, co polacacie do jazdy enduro po lesie i polnych bezdrożach.

wziąć buzer czy zrobje? Szczerze powiem że wolał bym zboje, jakoś bardziej mi się widzi, ale dużo osób mówi że jest niewygodna i mocno krępuje ruchy. Doradzcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie, niebijcie mnie że odświeżam stary temat, ale niechce zakładać nowego.

Mam takie pytanie, co polacacie do jazdy enduro po lesie i polnych bezdrożach.

wziąć buzer czy zrobje? Szczerze powiem że wolał bym zboje, jakoś bardziej mi się widzi, ale dużo osób mówi że jest niewygodna i mocno krępuje ruchy. Doradzcie coś.

Zbroja zapewnia lepszą ochronę niż buzer. Poszukaj też na forum, z tego co pamiętam było gdzieś jakieś duże porównanie. Najlepiej jeśli przymierzysz buzer i zbroje na siatce to wtedy będziesz wiedział w czym ci najlepiej.

 

Pzdr, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroja zapewnia lepszą ochronę niż buzer. Poszukaj też na forum, z tego co pamiętam było gdzieś jakieś duże porównanie. Najlepiej jeśli przymierzysz buzer i zbroje na siatce to wtedy będziesz wiedział w czym ci najlepiej.

 

Pzdr, Maciek

Tak chyba będzie najlepiej, bo wielu osób pytałem, i każdemu pasuje co innego. Muszę udać się do sklepu motocyklowego i przymierzyć sobię, może też mi sprzedawca coś doradzi.

Ale z tego co zauwazyłem, więce osób smiga w buzerze.

ps. A Ty Maciek w czym jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba będzie najlepiej, bo wielu osób pytałem, i każdemu pasuje co innego. Muszę udać się do sklepu motocyklowego i przymierzyć sobię, może też mi sprzedawca coś doradzi.

Ale z tego co zauwazyłem, więce osób smiga w buzerze.

ps. A Ty Maciek w czym jeździsz?

Ja mam najtanszy buzer Ufo. Kupiłem go chyba 4 lata temu(?) - ochrona średnia, wykonanie przeciętne (naklejki dawno poodpadały, elementy piankowe już mocno zużyte, i co najgorsze poodkręcały(pozrywały) się śruby które trzymają buzer w całości, ale zastąpiłem swoimi). Ale jak na 4 lata jazdy i trochę upadków to w tej cenie ok. W sumie raczej nie planuję go jeszcze zmieniać ;) A wracając do twojego problemu, to wybieraj to w czym jest ci wygodnie i co zapewnia dobrą ochronę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najtanszy buzer Ufo. Kupiłem go chyba 4 lata temu(?) - ochrona średnia, wykonanie przeciętne (naklejki dawno poodpadały, elementy piankowe już mocno zużyte, i co najgorsze poodkręcały(pozrywały) się śruby które trzymają buzer w całości, ale zastąpiłem swoimi). Ale jak na 4 lata jazdy i trochę upadków to w tej cenie ok. W sumie raczej nie planuję go jeszcze zmieniać ;) A wracając do twojego problemu, to wybieraj to w czym jest ci wygodnie i co zapewnia dobrą ochronę.

 

Ok. Wielkie dzięki. Pojadę w przyszłym tyg do sklepu i zobacze co i jak. Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Kolega planuje kupno zbroi....czy to bedzie sie sprawdzało w terenie?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63001286

i czy cena jest wysoka-niska?!

 

te wszystkie zbroje to jakaś porazka nie dośc że to mało wygodne to jeszcze słabo chroni klatke piersiową :icon_rolleyes:

 

maciek

powiedz mi jak zbroja ochroni klatke piersiową np przed nadzianiem na kierownice lub kamieniem skoro ma zamek na środku

Edytowane przez PINOKIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł ciężko będzie o dobrą ochronę klaty. Gdybyś na taką dozbierał było by dobrze: http://www.allegro.pl/item795715874_zbroja..._rozmiar_l.html

 

Sam jeżdżę w zbroi z suwakiem na środku, jak na razie poważniejszych gleb nie było. Przy drobniejszych dawała radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe musiał się rozjerzeć w sklepach i przymierzyć, bo niewiem czy w zbroji będzię mi wygodnie. Podobno mocno krępóje ruchy. Ja narazie smigam bez i jest ok, ale wole niekusić losu. Wiec chce się w buzer zaopatrzyć.

No ten wygląda owiele solidniej niż te za 300zł. Chce kupić aby starczył mi na jakiś czas. Niestać mnie, aby kupować tanie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...