Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Psa5 na allegro pojawila sie dosc ciekawa DRka z 95'kolo krakowa z rozrusznikiem niby w idealnym stanie. 7500 to duzo ale jak jest w super stanie to lepiej dolozyc wiecej i miec spokoj :P

 

Dobrze robisz ze szukasz DRki bo tak jak Ci mowilem Hard enduro i Crossy to skarbonki bez dna ;)

 

Jechalem pare dni temu w terenie DRka ktora mi sprzedales i musze powiedziec ze jestem pod duzym wrazeniem ;) Moja poprzednia tak zaj*biscie nie ciagnela. Idzie na kolo jak rower, nawet na 4 przod dzwigalo. Niestety ten wyciek ze szpilki z glowicy dawal o sobie mocno znac wiec to byla krotka przejazdzka. Mimo to jak narazie jestem zadowolony ;) Ten wyciek sie bez problemu zlikwiduje - mam nadzieje ze oryginalne sruby i podkladki miedziane pomoga. Postaram sie umiscic dzisiaj jej foty na bikepics to Ci pokaze jak wyglada gdy jest umyta :P Pozdro :)

...witam bardzo mnie cieszy ze jestes zadowolony ze sprzeta. :) mam nadzieje ze bedzie ci długo i bez awaryjnie słuzyc. :bigrazz: pozdrawiam zaraz obejze ta dr co piszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kristi rx125 jak najbardziej mozesz kupic przeciez jest na sprzedaz.

To kidy przyjezdzasz po klx :icon_razz: tylko nie rozumie jednego z wr-ki na klx????

 

Prześlij mi dokładnie zdjęcia i chociaz umyj trochę motocykl, bo nie widać czy to błoto czy wycieki oleju :icon_razz:

Co do ceny? Raczej nie jest dla mnie atrakcyjna bo ja swojego KLXa 300 R z 97r sprzedałem za około 8500, a serwis miał konkretnie zrobiony i wizualnie był o niebo lepszy.

 

http://www.bikepics.com/pictures/568229/

http://www.bikepics.com/pictures/568229/

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie spalilem sprzeglo, kupiłem juz nowe tarcze itp i teraz chce sie zabrac za wymiane...

Czy ktos z Was juz wymienial sprzeglo u siebie? Czy ktos ma jakas wprawe zeby udzielic wskazowek? Czy sa potrzebne jakies specjalne narzedzia itp? Moje jedyne doswiadczenie w tej sprawie to wymiana sprzegla w Jawie :banghead: Jak ktos mi moze jakos pomoc to bede wdzieczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz dekiel od strony sprzęgła potem odkręcasz docisk i to wszystko, wymieniasz tarcze i to wszystko. jeszcze musisz magistrale chyba odkręcić. jeśli chcesz możesz spuścić olej, jeśli nie to połóż motor na lewej stronie i też bedzie git. do całej operacji ze 3 klucze Ci potrzebne. nasadowa 8 ,10 i chyba 12 czy 13 do magistrali :D potem uszczelka pod dekiel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebralem swoja dr w drobny mak (rama do malowania) i mam luz na kiwaczce w miejscu oznaczonym nr 4 na rysunku pod linkiem :

http://img516.imageshack.us/img516/1221/36em3.gif

 

Czym mozna zastapic (czym zastapiliscie :) ) to lozysko czy jak to nazwac - nowe kosztuje za duzo w stosunku do jego wielkosci itd :) ??

 

witam, przylaczam sie rowniez do tego tematu poniewaz mam ten sam problem co kolega. Tyle ,ze jescze oprucz luzu musialem obciac srube.Wiec jezeli ktos ma (interesuje mnie ta krotsza od strony ramy) sruby ze smarowniczkami do sprzedania to prosze o info GG 1806363 lub mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba 350 mam ten sam problem co Ty ;)

Dzwonilem do Suzi Moto w Bielsku i pytalem o ceny tych lozysk. Lozysko nr. 4 i 2 na rysunku to wydatek 85 zl. za jedno. Lozyska nr. 3 to 95 zl. za jedno.

 

 

Patrzylem na zagranicznych stronach i lozysko nr 4 jest 2x drozsze niz 2 wiec ktos Ci zla cene podal - ten badziew kosztuje prawie 200zl :lalag:

Bylem dzis w motoryzacyjnym i znalazlem silenblock jakis ale o 3 mm za duzo ma na srednicy zewnetrzne :) Dam do tokarza i z silnblocka zbieze mi z 1mm i z 2 rozwierci w kiwaczce i musi byc ok ) Koszt z 30 zl :buttrock:

 

 

Zawiozlem dzis rame do lakierowania proszkowego - jutro juz bedzie chyba do odbioru - ciekawe co z tego wyjdzie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chyba tego nie rozwierczał :P

Szkoda zawiecha. może poszukaj jeszcze i coś znajdziesz. zanim odbirzesz rame z malowania troche minie więc czasu troche masz. może jakieś sklepy internetowe ?? jak rozwiercisz to potem ktoś Cie bedzie przeklinał (ten kto później kupi) pozatym osłabisz materiał w zawiechu a pamiętaj że to nie jest stal... :( poszukaj jeszcze. a jak sie nie bedzie zgadzał średnicą wewnętrzna to pamiętaj że zawsze można roztoczyć lub dorobić tam tulejke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem do kumpla cala kiwaczke od bandita 600 - mysle ,ze podpasuje mi z niej to lozysko,jutro pojkade na prase do fachowcow wycisnac i bede wiedzial na 100%

 

Rama juz odebrana - trzeba powoli zaczac skladac maszyne :) Wypiaskowana rama i pomalowana + piaskowanie wydechu - 80 zl czyli calkiem sympatycznie :D

 

No to kiwaczke mam juz zrobiona :P Dzis biore sie za prostowanie wgniotow na zbiorniku i czyszczeniu amora i silnika by w rame wsadzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by ktoś miał do opchnięcia DR 350 w IDEALNYM stanie to proszę o kontakt...nie śpieszy się ale powolutQ zaczynam szukać ów egzemplarza :biggrin:

 

P.S. aha...nie interesuje mnie wersja w regulowanym zawieszeniem(shc chyba)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłbym akumulator żelowy bezobslugowy do dr 350 SE wymiary pewnie w kazdej dr takie same 12(szerokosc)x6(głebokosc)x13,5(wysokosc) cm. w tych granicach. Wysokosc moze byc nawet mniejsza zeby móc kable + - podlaczyc. Jezeli ktos wie gdzie moge zakupic akumualtor o takich rozmiarach prosze o odp.

Edytowane przez str_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłbym akumulator żelowy bezobslugowy do dr 350 SE wymiary pewnie w kazdej dr takie same 12(szerokosc)x6(głebokosc)x13,5(wysokosc) cm. w tych granicach. Wysokosc moze byc nawet mniejsza zeby móc kable + - podlaczyc. Jezeli ktos wie gdzie moge zakupic akumualtor o takich rozmiarach prosze o odp.

 

 

www.allegro.pl

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos bylby chetny na nowe plastiki do dr 350?? Znalazlem w stanach firme ktora robi jeszcze do tego modelu i maja nawet w ofercie tylny ala'cross. Mam rodzine w stanach wiec przesylke by sie zorganizowalo. Im wiecej byloby chetnych tym koszty bylyby nizsze.

http://www.maier-mfg.com/shop.cfm?action=l...=40&modelid=439

 

A tu w galerii znajdziecie pare DR'ek z takim tylnym blotnikiem:

http://www.student.uni-oldenburg.de/iwen.schmees/dr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...