Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

panowie przesadzacie kolega robil glowice200,wałek200,tłok,zawory,pierscionki,jednym słowem wszystko w JAWORZNIE W SEBA i wynislo go ok.1500zł(DOSTAŁ NAWET GWARANCJE) i naprawde jest zadowolony.SMIGA 2-GI SEZON BEZ PROBLEMU.tel do SEBA-MOTO 887-579-482. :icon_mrgreen:

 

Aaaa, u SEBY tam wszystko jest możliwe, możesz kupić łańcuszek rozrządu który wyciąga się po 200km przebiegu, " ORYGINALNE" japońskie tłoki pierwszego montażu po 380zł które do fabrycznych podobne raczej nie są, gwarancje pewno dostał, ale do bramy, wyregulują ci dr-kę lepiej niż fabryka i nie będzie trząchać poniżej 3tys. obrotów, będzie mieć więcej mocy i będzie mniej palić, cuda jakieś czy coś ?

 

Dziwne, nagle na wszystkich forach motocyklowych, forumowicze, czytaj zadowoleni klienci firmy SEBA MOTO i ich znajomi piszą chwalebne posty jaka to jest wspaniała firma. To śmierdzi jakąś z góry zorganizowaną akcją. To ja też się do niej dołącze ( podobno można dostać duże rabaty na te tłoki i inne "oryginalne" części do japończyków robione w chinach i na tajwanie)

 

UWAGA ! UWAGA ! W Jaworznie robią cuda prawie za darmo lub za niewygórowaną kwotę.

Edytowane przez Znafca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Benek14, wszyscy już wiedzą że zarżnąłeś silnik i go regenerowałeś. Napisz co miałeś w nim uszkodzone, które części zostały wymienione na nowe i jakiej produkcji a które regenerowane i w jaki sposób ( przez napawanie, szlifowanie , planowanie ) Napisz jaki zrobiłeś przebieg po tej naprawie 100, 200 czy 3tys km ? Czy silnik nadal jest cichy czy znów się rozklekotał. Wiele osób jest tym zainteresowanych. Po takich twoich spostrzeżeniach będziemy wiedzieć czy taka regeneracja dobra jest tylko na handel by pozbyć się padła i nadziać kogoś na minę , czy zapewni wiele tysięcy kilometrów bezawaryjnego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Benek14, wszyscy już wiedzą że zarżnąłeś silnik i go regenerowałeś. Napisz co miałeś w nim uszkodzone, które części zostały wymienione na nowe i jakiej produkcji a które regenerowane i w jaki sposób ( przez napawanie, szlifowanie , planowanie ) Napisz jaki zrobiłeś przebieg po tej naprawie 100, 200 czy 3tys km ? Czy silnik nadal jest cichy czy znów się rozklekotał. Wiele osób jest tym zainteresowanych. Po takich twoich spostrzeżeniach będziemy wiedzieć czy taka regeneracja dobra jest tylko na handel by pozbyć się padła i nadziać kogoś na minę , czy zapewni wiele tysięcy kilometrów bezawaryjnego przebiegu.

Myśle, że sprzedanie DR po takim remoncie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek14 właśnie się doczytałem że twój silnik już raz w Polsce był w ten sposób regenerowany. Ile na nim pojeździłeś, tak ze dwa miechy, nie? I się rozsypał. Znaczy się sprzedający wstawił cię na minę.

Jak czytam w ogłoszeniu że dr-a ma silnik po remoncie z głowicą po regeneracji, motor w super stanie, to pękam ze śmiechu. Pewnie , leszcze to łykają i kupują zaleczoną padlinę za 5 lub 5,5 tys zł.

 

Ja, do Seby ? Bardzo go lubię i bardzo podoba mi się jak doi swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie mam do seba-motor , raz czy dwa bralem od niego jakies graty. Nigdy ale to przenigdy nie wyslal bym silnika do nieznajomego mechanika, nawet jesli to kosztuje grosze w porownaniu do cen z serwisów, nie zuafal bym kolesiowy ktory mial by grzebac przy moim skarbie, ja musze wiedziec co było zje*ane i jak to wygladalo w srodku i pozniej widziec jak z powrotem skalda sie do kupy a przy tym raczac sie napojem chmielowym w zaciszu warsztatu, to jest jak rytual :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek14 nie możesz teraz sprzedać swojego motoru, masz obowiązek przetestować ten sposób naprawy.

Seba nie ma się czego obawiać, jeśli po testach Benka okaże się ze regeneruje te silniki dobrze i działają przez wiele tysięcy kilometrów bezawaryjnie, będzie miał wielu nowych klientów, takich rozje...... dr-ek 350-tek w Polsce jest więcej niż dobrych a jeśli nie, to trudno jego strata, prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek14 pochwal się co Seba u Ciebie naprawiał, co regenerował i jaką metodą, jakiej marki założył nowe części ( jeśli jakieś nowe ) i ile wybuliłeś za to keszu?

Niestety to, że kupiłem padake to nie jest powód do chwalenia, a co było robione to już pisałem wcześniej.

Pieniędzy poszło duzo jak na mój portfel (moich rodziców :icon_razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Benek14, wszyscy już wiedzą że zarżnąłeś silnik i go regenerowałeś. Napisz co miałeś w nim uszkodzone, które części zostały wymienione na nowe i jakiej produkcji a które regenerowane i w jaki sposób ( przez napawanie, szlifowanie , planowanie ) Napisz jaki zrobiłeś przebieg po tej naprawie 100, 200 czy 3tys km ? Czy silnik nadal jest cichy czy znów się rozklekotał. Wiele osób jest tym zainteresowanych. Po takich twoich spostrzeżeniach będziemy wiedzieć czy taka regeneracja dobra jest tylko na handel by pozbyć się padła i nadziać kogoś na minę , czy zapewni wiele tysięcy kilometrów bezawaryjnego przebiegu.

witam znowu i suchaj znawca a mi smierdzi czym innym.przesledziłem twoje wypowiedzi na forum i powiem wszystkim ze jestes NAJWIEKSZYM znawca ze wszystkich.WIDZE ze swietnie jestes zorientowany co do SEBY-I POWIEM CI SZCZERZE ZE TO TY ROBISZ JAKIS SPISEK PRZECIW TEJ FIRMIE.ja nie jestem ich klientem ale mój kolega robil u nich i jest zadowolony/ :icon_razz: a i co trzepiasz sie do BENKA14 ze sprzeda padline KOMUS...pewnie sam tak robisz skoro tak swietnie znasz ten temat ile co po ilu km wytrzyma :wink: ....jedno jest pewne...NIE LEZYSZ MI:::::ZNAWCO::::

 

Znafca co Ty się tak dowaliłeś do tego Seby ?

NO PROSZE ZNAWCA DLACZEGO NIE ODP.E-milowi NA PROSTE PYTANIE????A JA TAK SOBIE DUMAM ZE MOZE JESTES KONKURENCJA DLA SEBY :icon_twisted: ????A I CIEKAWE JAK WYGLĄDA TA TWOJA ::IDEALNA DR-KA???::JAK BEDZIESZ SPRZEDAWAŁ TO DAJ ZNAC CHETNIE JA WSZYSCY OGLĄDNIEMY ......... :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...