Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Takie cos z blaszką, jezeli chodzi o to, to ja to odpiołem i dalej tak samo nie wkreca sie w obroty :)

no daj do jakiegoś speca , wg mnie coś z gaźnikiem - może wystarczy wyczyścic i wyregulować

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odpalania to od wiosny codziennie odpalam w ten sposob gdyz walek i dzwigienki mam po regeneracji i dekompresator teraz nie siega, Najpierw przekop przez punkt ZZ i potem heja na kopke :) Noge mam skrecona srubkami a w niczym to nie przeszkadza wiec polecam takie odpalanie :) Oczywiscie na stojaca na stopce, bo inaczej to raczej sie nie uda.

 

Co do magistrali olejowej jak za 80zl to bierz i nie pytaj, tanio!! Regeneracja kosztuje 180zl.

 

A teraz prywata :(

 

Baaaardzo potrzebuje korek oryginalny paliwa do DR350 z metalowym zbiornikiem (zwykly 9l zbiornik). Moze byc korek bez kluczyka (kluczyk zawsze mozna dorobic). Dosyc pilne bo jezdze z uniwersalnym a on nieszczelny a teraz deszcze sie zaczely :/

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to ja jeszcze inaczej kopie bo omijam ten najwyzszy punkt (kiedy jest opor) i wtedy jak lekko idzie, kopie :) Zapala odrazu albo prawie odrazu, nieraz znow lapie sprezanie i nie pali wiec trzeba probowac ponownie :( Pale tek bo nie chce mi sie meczyc z dekompresorem :) Co do magistrali to postaram sie ja jakos zrobic a jak nie to biore tamta. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była u nas ostatnio w Rabce ładna DR 350 SHC z 93 roku, ale mi ją sprzątnął jakis gość z Krakowa :) do tej pory nie mogę jej odrzałować

No to sie przyznaje do sprzatniecia tej dr 350 :) Jakbys ja chcial odzyskac to znajdz mi jakiegos ladnego sprzeta w rodzaju XR 400. Bo szukalem przez 3 miesiace wlasnie czegos takiego ale stwierdzielm ze taka posucha jest w tych sprzetach ze trzeba cos kupic na razie zeby miec na czym jezdzic.

pozdrawiam,

satun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie przyznaje do sprzatniecia tej dr 350 :bigrazz: Jakbys ja chcial odzyskac to znajdz mi jakiegos ladnego sprzeta w rodzaju XR 400. Bo szukalem przez 3 miesiace wlasnie czegos takiego ale stwierdzielm ze taka posucha jest w tych sprzetach ze trzeba cos kupic na razie zeby miec na czym jezdzic.

pozdrawiam,

satun

 

 

A mam Cię gagadku :biggrin: przynajmniej traktujesz ją dobrze?Hmm co do XR to nic na razie nie wiem. A powiedz mi jak Ci sie spisuje sprzęt?Zawiecha Cie nie denrwuje? Chodzi mi o SHC?Bo ja miałem pewne obawy co do jej działania?Jeśli będziesz chciał sprzedać w niedługim czasie to daj znać :lalag:

 

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam Cię gagadku :biggrin: przynajmniej traktujesz ją dobrze?Hmm co do XR to nic na razie nie wiem. A powiedz mi jak Ci sie spisuje sprzęt?Zawiecha Cie nie denrwuje? Chodzi mi o SHC?Bo ja miałem pewne obawy co do jej działania?Jeśli będziesz chciał sprzedać w niedługim czasie to daj znać :lalag:

Hmm... specyjalista to nie jestem bo to moje pierwsze enduro. Na low sie nie da jezdzić porażka kompletna a na high moze być. Jak na razie moto sie spisuje ok, w serwisie stwierdzili ze silnik jeszcze nie był otwierany. Jeden mankament to z tylu byla jakas kiepska sparciala detka made in China i po tygondiu pekla na dlugosci 30cm :bigrazz:. Teraz jest gruba crossowa i wszystko ok.

pozdrawiam,

satun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mankament to z tylu byla jakas kiepska sparciala detka made in China i po tygondiu pekla na dlugosci 30cm :lalag:. Teraz jest gruba crossowa i wszystko ok.

pozdrawiam,

satun

 

 

Tak faktycznie wlasciciel mówił że powietrze mu coś powoli schodzi :bigrazz:

 

P.S. Czekam na sygnał kiedy bedziesz chciał sprzedać moto, może jeszcze w tym sezonie? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Orientuje sie ktos jakie lozyska ida na tylnie kolo i na tylnia zebatke?? Mam juz male luzy i moglbym sobie wymioenic ale nie wiem na jakie, w serwisowce nie moge znalezc.

 

PS. Czy to normalne zjawisko jak zalozylem dzis nowke Heidenaua na tyl C (cross - kostka) i na asfalcie co jakis czas czuje jak znosi to na lewo to na prawo, ?? W terenie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znoszenie to moze byc wlasnie od lozysk :) Ja zmienialem ostatnio lozyska w tylnym kole. Nie pamietam dokladnego oznaczenia ale wybij je normalnie i podskocz do sklepu z lozyskami i tam beda mieli :) U mnie koszt 11zl/szt. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...