Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no rewelka ten tlumik, o ile jest wieksza moc i jak sie ten tlumik odnosi do zaworow czy ich nie wypala ?

 

Co do mocy , to jest wzrost baardzo wyczuwalny. przede wszystkim moto bezproblemowo wkręca się na obroty. W miejscach gdzie poprzednio po dodaniu gazu motocykl przyśpieszał i niby nic nie brakowało to teraz po odkręceniu manetki rwie glebę i super ciągnie.

Ogólnie jest sporo "brutalniejszy".

Lekkie wyskoki np przy wyjściu z dołka/kałuży po odkręceniu gazu to norma.

Co do zaworów, czy wypala - uczciwie mówię: nie wiem. zrobiłem dopiero ze 300km po zmianie.

Iglicę wg porad chciałem podnieść ale już była podniesiona na maksa, więc nic nie regulowałem.

Zmieniłem też zębatkę z przodu na 13 zębów, ale uważam że przy tym tłumiku to niepotrzebne. wzrost mocy nie jest juz tak mocno wyczuwalny a częściej trzeba mieszać skrzynią i momentalnie kończy się zakres obrotów.

To chyba tyle. AAAAA ! W wolnej chwili nakręce jeszcze jakiś filmik bo ten qmple nagrywali na zlocie po wieeeelu głębszych (co chyba słychać w tle) jak coś umieszczę nowego - umieszczę linka.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez :icon_eek: Co do paru glebszych - "zrob tu zdjecie kolankowi" <hahahaha>

 

też z tego ryłem :icon_eek: jak usłyszałem na filmiku! (a chodziło o to, że kolanko przy cylindrze w tym czasie świeciło na czerwono, bo to było dobre 10 min ognia z rury) w każdym razie impra była przednia :notworthy:

gdyby ktoś chciał bliżej poznać "Leśnych świrów" - (tak nas nazwali), to na:

www.dr350.jak.pl >galeria >grupa przysucha (coś się dzije z tą witryną i szybko znika strona startowa, więc trzeba być szybszym i kliknąć na odp. linkizanim zniknie lub oglądać np. na mozilli)

można zobaczyć kilka fotek naszych dr'ek oraz nas, (tyle że tam bez dopingu %-owego)

Jakby ktoś miał ochotę to również zapraszam na współną popierdółkę :icon_eek: po lesie w naszych okolicach - a okolice są dorodne i obfitują w ciekawe miejsca. (miejscowość Przysucha niedaleko Radomia)

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej "specjalisto" tyle to wiem i takie uwagi zachowaj dla siebie!! chodzi mi o to czym okleil boczki :icon_eek: ( oj nastepny wszytkowiedzacy forumowicz???? :notworthy: )

 

simka zubr

szczególy masz na gg

 

 

 

 

 

 

Hehe zgadzam sie z mag*magiciem:icon_eek: Poszukaj na allegro moze beda gdzies takie naklejki. POZDRO

 

tylko ze tu nie chodzi o naklejki

tego jest pełno a o całosciowe okleiny jak ktos chce naklejki to mam i na stronie peło i rozne

suzuki tez ... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba regulowac przy jakiejkolwiek ingerencji w uklad zasilajacy albo wydechowy.

 

A moje pytanie brzmi: CZYM MOGE ZREPEROWAC MAGISTRALE OLEJOWA (pekla mi i puszcza olej na laczeniu rurki z koncowka i bylo raz zaspawane argonem i teraz puscilo)?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie brzmi: CZYM MOGE ZREPEROWAC MAGISTRALE OLEJOWA (pekla mi i puszcza olej na laczeniu rurki z koncowka i bylo raz zaspawane argonem i teraz puscilo)?? POZDRO

Poszukaj używki, spawy puszczą od zmian temperatur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak widac bak blackbirda a reszta inwencja tworcza. no luuudzie

 

Chlopaki sie zdenerwowaly bo widac ze boczki to juz nie blackbird, i stad zapytanie o szczegoly tej inwencji tworczej;) Ja sie dalaczam- zdradz nam pare szczegolow. Blotniki mysle ze jakies dobiore (rm), ale boczki to nihuhu!

 

Apropos wydechu. Czy chodzi konkretnie o toto?: http://www.allegro.pl/item130031192_tlumik...motorsport.html

Czy wydech nie jest zbyt glosny? Szukam czegos bardziej plciowego niz seryjny wydech, ale nie chce tez podpadac zbytnio policjantom, sasiadom, lesnikom itp;) Jezdze duzo z kolega ktory ma w swojej dr-ce przelotowke i musze wam powiedziec, ze co chwile musze zerkac na obrotomierz by moc poprawnie operowac biegami (bo ten komin zaglusza wszystko!nawet silnik ktory mam pod dupskiem!), a chcac wywrzeszczec mu cokolwiek musze prosic go o zgaszenie silnika! Przyznam szczerze ze na dluzasza mete to meczace. Przyrost mocy i efekty dzwiekowo-sluchowe to jedno, ale codzienne uzytkowanie to drugie. Jak wy sie na to zaopatrujecie? Jak jest w przypadku tlumika Monti?

pozdrawiam!

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumik faktycznie ten ale w wersji 450 Tłumik T15B OVAL nitowany fi50 ( http://montii2.livenet.pl/katalog.html )

Co do głośności - to nie ma co gadać - JEST GŁOŚNY!!! .

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BAAAARDZO wielka prosbe!! Czy ktos wie gdzie mozna dokupic uzywana magistrale olejowa do motocykla Suzuki DR350 '94?? Bo moja niestety byla zespawana i nie trzyma znow :/ Allegro i otomoto przewertowalem i napisalem kilka maila ale sie ludzie narazie nie odzywaja :/ Wiecie gdzie to dostac ?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...