Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam DR350SHC i mam jedno pytanie:gosc od ktorego kupilem ta DR twierdzil zeby po zakonczonej jezdzie,do parkowania zawsze opuszczac sprzeta tzn. przekrecic pokretlo na "Low".Czy faktycznie tak trzeba robic?

Nikt mi nie odpowiedzial ale juz wiem :)

Dowiedzialem sie o tym z naklejki na zbiorniku ;)

Podczas parkowania trzeba przelaczyc na L :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam DR350SHC i mam jedno pytanie:gosc od ktorego kupilem ta DR twierdzil zeby po zakonczonej jezdzie,do parkowania zawsze opuszczac sprzeta tzn. przekrecic pokretlo na "Low".Czy faktycznie tak trzeba robic?

 

Cześć

Na pokrętle jest taka naklejka informująca, że przed postawieniem motoru na stopce należy ustawić LOW. Osobiscie nigdy tego nie robie ;)

Pozdrawiam

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam pytania... Jak wyglada u was olej bo u mnie jest czarny i cieknacy :/ Czy jako podkladke pod ten przewod idacy do silnika przy sprzegle moge zastosowac podkladke miedziana?? Ile kosztuja lozyska w kole tylnym i jakie jest ich oznaczenie?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam pytania... Jak wyglada u was olej bo u mnie jest czarny i cieknacy :/ Czy jako podkladke pod ten przewod idacy do silnika przy sprzegle moge zastosowac podkladke miedziana?? Ile kosztuja lozyska w kole tylnym i jakie jest ich oznaczenie?? POZDRO

 

U mnie olej jest tak jasny , ze trudno zobaczyć jego poziom na bagnecie :biggrin:. Proponuję cobyś częściej zaglądał do filtra powietrza. No i pewnie kłania sie wymiana.

Podkładka miedziana jak najbardziej, ale przed założeniem należy ją wyżażyć *podgrzewasz nad gazem lub palnikiem az się zrobi czerwona).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nad gaznikiem :-| Przeciez moto bedzie pracowal i sie olej wylewal :biggrin: Zrobie to palnikiem albo czyms takim :bigrazz: Co do filtra to jeszcze sprawdze i wymienie olej bo pewnie powinien byc gesty tak jak radzicie :biggrin:

 

A jak z tymi lozyskami?? Latwo je wymienic czy trzeba cos kombinowac?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nad gaznikiem :-| Przeciez moto bedzie pracowal i sie olej wylewal :bigrazz: Zrobie to palnikiem albo czyms takim :buttrock: Co do filtra to jeszcze sprawdze i wymienie olej bo pewnie powinien byc gesty tak jak radzicie :biggrin:

 

A jak z tymi lozyskami?? Latwo je wymienic czy trzeba cos kombinowac?? POZDRO

Oj chłopie chłopie. Nad gazem kuchenki, pewnie masz w domu :biggrin:. O łożyska pytaj Krissa bo zmieniał niedawno.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde rozebralem to dzisiaj i tam juz jest jakas podkladka miedziana i zalane niebieskim silikonem :/ Czy samo podgrzanie podkladki i wlozenie jej cos pomoze?? Moze jakas wieksza trzeba wlozyc albo czyms zalac?? Prosze o jakies rady bo typ sobie chyba na odwal to zrobil :/ Czy do tego moto bedzie pasowac olej Lotusa 10W40 polsyntetyczny?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem...

Ostatnio byłem na wypadzie z kolegami w lesie....jade sobie prze las...nagle moto zaczelo tracic obroty...przerywac i zgaslo.... jak zapalilem to ciezko utrzymac obroty...przerywa i strzela z wydechu co jakis czas... jakos dojechalem do domu i teraz nie wiem co sie dzieje... Myslalem ze to swieca, zmienilem na inna i dalej to samo.. Z czym moze byc problem ?

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nagle moto zaczelo tracic obroty...przerywac i zgaslo.... jak zapalilem to ciezko utrzymac obroty...przerywa i strzela z wydechu co jakis czas...

 

Tez mnie sie tak pare razy dzialo, gdy... mi sie paliwo konczylo;) Ale to rozumiem wykluczamy;)?

Jesli nie swieca to stawiam na modul cdi. Zanim jednak bedziesz sie zabieral za elektryke, sprawdz porzadnie standardowe sprawy (swiece,fajke,kranik, paliwo, gaznik, filtr powietrza itp)

 

Ponawiam moje zapytanie o plastiki do dr-ki. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze nikt ine dobieral ich od innych motocykli? Skoro od drz podejda to moze od rm/rmz tez? Jak myslicie?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam pytania... Jak wyglada u was olej bo u mnie jest czarny i cieknacy :/ Czy jako podkladke pod ten przewod idacy do silnika przy sprzegle moge zastosowac podkladke miedziana?? Ile kosztuja lozyska w kole tylnym i jakie jest ich oznaczenie?? POZDRO

 

raczej wymianen i pilnuj poziomu!!! tak ja ci pisałem na gg

 

Panowie mam problem...

Ostatnio byłem na wypadzie z kolegami w lesie....jade sobie prze las...nagle moto zaczelo tracic obroty...przerywac i zgaslo.... jak zapalilem to ciezko utrzymac obroty...przerywa i strzela z wydechu co jakis czas... jakos dojechalem do domu i teraz nie wiem co sie dzieje... Myslalem ze to swieca, zmienilem na inna i dalej to samo.. Z czym moze byc problem ?

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

gaznik albo..... nie wiadomo co mi nikt nie umie powiedziec dlaczego nie moge odpalic z kopa , a na pych idzie i wkęca sie jak trzebaaaaaa......

zacznij od gaznika...

pzdr

 

 

Tez mnie sie tak pare razy dzialo, gdy... mi sie paliwo konczylo;) Ale to rozumiem wykluczamy;)?

Jesli nie swieca to stawiam na modul cdi. Zanim jednak bedziesz sie zabieral za elektryke, sprawdz porzadnie standardowe sprawy (swiece,fajke,kranik, paliwo, gaznik, filtr powietrza itp)

 

Ponawiam moje zapytanie o plastiki do dr-ki. Jakos nie chce mi sie wierzyc ze nikt ine dobieral ich od innych motocykli? Skoro od drz podejda to moze od rm/rmz tez? Jak myslicie?

 

Pozdrawiam!

 

a od dr pasuja???

ma ktos????

 

 

Qrde rozebralem to dzisiaj i tam juz jest jakas podkladka miedziana i zalane niebieskim silikonem :/ Czy samo podgrzanie podkladki i wlozenie jej cos pomoze?? Moze jakas wieksza trzeba wlozyc albo czyms zalac?? Prosze o jakies rady bo typ sobie chyba na odwal to zrobil :/ Czy do tego moto bedzie pasowac olej Lotusa 10W40 polsyntetyczny?? POZDRO

siemka

ja leje castrola ale 20w40 nie 10 jak zalecaja .....

prawie te same koszty a olej to podstawa w dr nie ma co rzałowac bo pozniej za wałek i głowice dasz 800-1000

i pamietaj sprawdzac

pzdr jakby co gg masz

 

Witam!

Mam DR350SHC i mam jedno pytanie:gosc od ktorego kupilem ta DR twierdzil zeby po zakonczonej jezdzie,do parkowania zawsze opuszczac sprzeta tzn. przekrecic pokretlo na "Low".Czy faktycznie tak trzeba robic?

 

ja w ogóle tego nie uzywałem, nie wiem nawet jak to działa zjałem ciegna i kiere zaroaz po zakupie!!!!

i jezdziłem przez sezon tak jak było .....

a teraz zmieniłem amor i jest juz w ogóle bezproblemowo

 

 

A czy to enduro jest ciężko opanować?? Tak jak mówiłem mam 175 cm wzrostu i wcześniej jeździłem głównie simsonem i mogę śmiało powiedzieć że wprawe mam, ale nie wiem jak bedzie z tym moto :buttrock: Poradzcie

 

ja zaczynałem od dr 350 i cały czas jeżdze i jeszcze nic sobie nie połamałem

wszystko zalezy od tego jak masz w głowie poukładane

 

Ej ludziska jaki olej do silnika bedzie najlepiej pasowal do DRki :D...?????????

 

ja tam leje castrola 20w40 zmianiełem z 10w 40 i moim zdaniem lepiej

wczesniej smigałem na motulu i agipie!!!

castrol wygrywa

pzdr

 

 

 

rozmawiałem z człowiekiem z ciekawosci... mowi ciekawie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...