Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Booster w Katowicach.

Tam serwisuję swoją TDM.

Licha śmiga na TDM i an Dr350 i obydwa modele ma w małym palcu.

 

yo

 

Ja oddalem glowice i cylinder tutaj http://www.auto-szlif.krakow.pl/, jak narazie wszystko chodzi :biggrin: a wałek przy radzie mogilskim tam mi go przeszlifowali.

 

Booster w Katowicach.

Tam serwisuję swoją TDM.

Licha śmiga na TDM i an Dr350 i obydwa modele ma w małym palcu.

 

yo

 

Ja oddalem glowice i cylinder tutaj http://www.auto-szlif.krakow.pl/, jak narazie wszystko chodzi :biggrin: a wałek przy radzie mogilskim tam mi go przeszlifowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superfastmario - gratulacje dla kolegi! Dlugo stala na allegro i az sie dziwilem ze nikt sie nie zainteresowal bo wyglada swietnie.

Az mi zaczyna brakowac mojej DR'ki :(

 

Rogerege - rowniez polecam Ci boostera. Serwisuje tam juz 3 maszyne i nigdy nie mialem problemow a DR'ka smigala 2 sezony bez klopotu. Maja kontakty i pomoga w naprawie praktycznie wszystkiego.

Ceny ok. Oddaja w terminie. A DR'ki maja w jednym palcu.

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kolegi, dobry zakup :cool:

Mam pytanie do mieszkańców Krakowa i okolic, może jak nadejdzie już lepsza pogoda to zorganizujemy jakąś wycieczkę krajoznawczą? :bigrazz:

No pewnie jestem ZA, to jeszcze paru kumpli by sie zebrało ode mnie :biggrin: Juz sie nie moge doczekac Wiosny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mial w z750. Lulejko ma w KTM'ie i jeszcze widzialem w XT 660 (ten ostatni mial najglosniejszy wydech jaki kiedykolwiek slyszalem na drodze).

Jest to kosztowna sprawa ale placisz za naprawde wysoka jakosc wiec jesli Ci nie szkoda pieniedzy to polecam!

 

A jesli szukasz tlumika do swojej to najlepiej polowac na ebayach zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jeśli ktoś szuka pewnej DR w bardzo dobrym stanie to zapraszam do mnie, jeśli mogę to umieszczę tutaj krótki opis, jeśli nie to proszę moderatora o usunięcie. DR nie wystawiam na allegro bo nie spieszy mi się ze sprzedażą, raczej wolałbym żeby trafiła w dobre ręce - dlatego najpierw piszę tutaj.

 

Mały opis, DR kupiłem w niemczech w zesżłym roku po półrocznym poszukiwaniu wymarzonego motoru i czytaniu tego forum :P. Motocykl jest z 92 roku, kupiłem go od pierwszego właściciela, który o nią dbał lepiej niż o żonę :D, przez niego jeżdżona była tylko po asfalcie, mogę dorzucić tylną oponę z którą ją nabyłem. DR jest w bardzo dobrym stanie, dopieszczona serwisowo, od nowości jeździ na syntetyku castrola, aktualnie 10w50. Wszystko było wymieniane na czas, przez poprzedniego właściciela jak i przeze mnie. Do DR w listopadzie założyłem nowe zębatki i oponę mitas C10, i tylni błotnik od yamahy YZ, Silniczek chodzi cichutko, równo, bardz dobrze pali w każdej sytuacji, nie dymi, poprostu zadbana jednostka. Wizualnie jedynie osłony lag do wymiany, bo już się zestarzały, i dźwignia hamulca przedniego, reszta jak najbardziej lux, zbiornik jest jak nowy, gdyż nawet nie widział jazdy przez poprzedniego właściciela bo od razu założył ACERBISA plastikowego, którego też dołączam. Do DR dorzucam wszystkie oryginalne plastiki, błotniki, światła, kilka kierunkowskazów, gaźnik, rolgaz, nową zębatkę tył, przód, oryginalną instrukcję, lusterka i inne duperele. Oczywiście DR posiada komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji łącznie z ważnym aktualnym niemieckim przeglądem TUV co świadczy o stanie technicznym DR. Cena jaka mnie interesuje to 6500 do minimalnej negocjacji. Moto sprzedaję tylko dlatego, że nabyłem KTMa 525. Kontakt do mnie [email protected] GG 4738988 kom 793061656. Ja jestem z województwa podkarpackiego z ok. Stalowej Woli, ale nawet jakby ktoś przyjechał z drugiego końca Polski to na bank się nie zawiedzie.

 

Poniżej foto, proszę się nie sugerować jasnością na baku, to tylko odbicie, jak ktoś chce aktualne foto proszę o kontakt.

image003u.th.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez no_lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mial w z750. Lulejko ma w KTM'ie i jeszcze widzialem w XT 660 (ten ostatni mial najglosniejszy wydech jaki kiedykolwiek slyszalem na drodze).

Jest to kosztowna sprawa ale placisz za naprawde wysoka jakosc wiec jesli Ci nie szkoda pieniedzy to polecam!

 

A jesli szukasz tlumika do swojej to najlepiej polowac na ebayach zagranicznych.

Wysłałem zapytanie ,może odpowiedzą i podają koszt wykonania .

z RM MOTOR odpisali że nie mają gotowych i trzeba kombinowac z dorabianiem rury.

Wystarczy delikatny basowy pomruk;) i bedzie ok:)

Edytowane przez mariusz_w4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koedzy-mam wielką prośbę-moze ktoś ma zdjęte przednie koło i mógł by mi podać długość tulejki dystansowej koła od strony zacisku.

Powiedzcie mi czy macie przednie koło w osi?

Bo moje nie jest (wieksza odległosc od strony zacisku) i nie wiem czy mam z tym walczyc.

 

 

Z tulejką sprawa dość nagląca.

Z goory dzięx.

 

yo :flesje:

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienisz razem z kolankiem to napewno, sama końcówka też da ale nie wiem czy sporo.

 

edit: Nie zapomnij gaźnika wyregulować znaczy podnieść iglice a z mieszanką to nie wiem musisz poprobowac

Edytowane przez kolo98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniiłem sama koncówke ze standardu na YOSHIMURA RS-3 i faktycznie motor szybciej reaguje na manetke, to ze YOSHI przepięknie gada juz pomine;)

 

Swoją drogą mogłby ktos w koncu mi sprzedać te boczki po siedzenie do suzi :banghead:

Edytowane przez kosmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...